reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
A powiedz mam dajesz w ciągu dnia czy tylko na noc? I jakie mleko? Może mój tezy się nie najada i bym dokarmiala na noc🤔 bo on jest duży i potrzebuje.
Najpierw karmie piersią i potem daje mm, wiesz ja mam naprawdę mało tego pokarmu bo potym karmieniu piersią on za chwilę potrafi wypić jeszcze 60-90 ml z butli.
 
Ja czekałam 5h na przyjęcie do szpitala! Ale jestem już na porodowce w pokoju do porodów rodzinnych. 4cm rozwarcia, dostałam piłkę i mam działać 😉 jak się rozkręci akcja to dzwonią po męża
O matko jak długo czekałaś!! Trzymam kciuki!

Ja bym nigdy nie pomyślała, że mogę pokłócić się z moim Love o teściową 😳 No niestety tak się stało ale przynajmniej powiedziałam mu co mi zalegało. Focha zapiął, On miał jeszcze focha😳😳

Trzymam kciuki!!
Powodzenia i szybkiego rozwoju sytuacji 😘
Chłopy czasami są przewrażliwione na punkcie mam swoich. Mam nadzieję, że szybko się pogodzicie.

a ja dziewczyny wasze rany poporodowe?🙂miała któraś z was pęknięcie pochwy? U mnie na szczęście nie pękło krocze tylko pochwa. Zszywali mi ale niestety szwy mi szybko puściły i tak brzydko to wyglądało dostałam spray i maść i było super a teraz zaczyna mnie to ciągnąć. Takie dziwne uczucie. I na tej ranie taka żyła mi się pojawiła nie boli ale boje się że to jakieś żylaki pochwy się zrobiły. Poradzicie coś lekarza mam dopiero za dwa tygodnie w 6 tygodniu po porodzie
To pewnie na szwie. Ja miałam długo taką wypukłą bliznę po pierwszym porodzie.

Mąż mnie wczoraj nastraszył że to żyła a ja dzisiaj z wielkim trudem zajrzałam a tu szew wcześniej go nie widziałam.
Ano właśnie 🤣🤣
 
a ja dziewczyny wasze rany poporodowe?🙂miała któraś z was pęknięcie pochwy? U mnie na szczęście nie pękło krocze tylko pochwa. Zszywali mi ale niestety szwy mi szybko puściły i tak brzydko to wyglądało dostałam spray i maść i było super a teraz zaczyna mnie to ciągnąć. Takie dziwne uczucie. I na tej ranie taka żyła mi się pojawiła nie boli ale boje się że to jakieś żylaki pochwy się zrobiły. Poradzicie coś lekarza mam dopiero za dwa tygodnie w 6 tygodniu po porodzie
U mnie było 8 szwow, wszystko goiło się ładnie aż do wielkiego piątku. Już miałam lekkie i różowe plamienie, wystarczała wkładka aż tu nagle pojawiło się dużo czerwonej krwi; musiałam znowu stosować też wielkie poporodowe podpaski.
W sobotę poszłam do szpitala żeby to sprawdzili i okazało się, że dwa szwy kłuły mnie i to krwawiło. Pani doktor je przycięła i jak ręka odjął.
Dostałam tabletki na szybsze usuwanie jakichś resztek i antyzapalne.
Bolu przy tym nie miałam i nie mam. Jedyne co Męczy to odparzenie od tych wielkich podpasek 🙈

Ogólnie położna przy badaniu po tygodniu od porodu powiedziała, że macica jest ledwie wyczuwalna pod palcami i że mam turbo organizm 💪😜
 
reklama
Do góry