reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek usunięty

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Zdrowa, płodna para ma ok. rok czasu aby zajść w ciążę, w każdym cyklu jest to mniej więcej tylko 30% szans na powodzenie. Te suplementy i witaminy, które wymieniałaś mogą faktycznie trochę pomóc a miałaś robiony monitoring owulacji? Twój partner robił badanie nasienia i wiesz, że jest zdrowy?
 
Ostatnia edycja:
Hejka dziewczyny bardzo chciałabym mieć dziecko jednak staramy się z partnerem 3 cykl bezskutecznie. Czy macie jakieś sprawdzone sposoby ? Czy olej z wiesiołka Wit c i kwas foliowy rzeczywiście pomagają ? Oczywiście robię testy owulacyjne , jesteśmy płodni .
Robiłaś jakieś badania? Chociaż by sprawdziłaś u ginekologa czy masz owulacje? Testy owulacyjne nie określają ściśle czy owulacja występuje.
 
Dziewczyny przepraszam ale ja się pytam o wasze sposoby i co pomogło zajść w ciążę a nie żebyście zadawały pytania ...
Jedynym sposobem jest uprawianie seksu 🤷‍♀️ Jeśli uważasz, że jesteście zdrowi i płodni to w końcu zajdziesz w ciążę i niczym nie musisz się wspomagać 🤷‍♀️
 
Hej :) wiesz... mi tez się nie udawało przez 2 miesiące., i już wgl załamka, ze nie mogę mieć dzieci i wgl (schiza) ...ale jak 2 podejście nie pomogło, zaczęłam brać witaminy A,D,(E- witamina płodności) K ...+oczywiście kwas foliowy.(to od 2 msc już brałam w sumie ) ..i nie wiem czy to pomogło czy nie, ale jak zrobiłam test to szybciej się pojawiła 2 kreska niż ta 1 :D :D :D więc może spr takiej suplementacji, mi ginekolog jeszcze powiedział by brać Pregnastart, ale zamiast tego właśnie brałam same te witaminy :) życzę powodzenia, i mniej stresu, żyj jak do tej pory..., naprawdę, zauważ że najczęściej się udaje jak się myśli, czyli w sumie dlatego jest dużo wpadek, z miłości :D (chociaż wiem, że nie da się nie myśleć...) może spr tez po przytulaniu poleżeć dłuższy czas , tak by to wszystko w tobie jeszcze po było jak najdłużej :) Życzę powodzenia i trzymam kciuki :) :)
 
reklama
Mój sposób był taki że się porządnie przebadaliśmy , byliśmy pod kontrolą lekarza i zazywalismy adekwatne i dobrane dla nas leki oraz suplementy. 🙃
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry