reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko - zwariowałam?

reklama
Co słychać u Was? Jak się trzymacie?
U mnie 26dc i jutro zamierzam testować, bo po południu mam termin szczepienia na covid. Już druga dawka i z głowy. Zastanawiam się co zrobić jak mi test pokaże dwie kreski... Waham się czy iść na tą drugą dawkę. Co myślicie?
 
Co słychać u Was? Jak się trzymacie?
U mnie 26dc i jutro zamierzam testować, bo po południu mam termin szczepienia na covid. Już druga dawka i z głowy. Zastanawiam się co zrobić jak mi test pokaże dwie kreski... Waham się czy iść na tą drugą dawkę. Co myślicie?
U mnie średnio. Puchne, pogoda mi dokucza.. Ale już tylko 4 tygodnie zostały 🙂 co do szczepień niestety nie pomogę, ja się w ciąży nie szczepię, po konsultacji z lekarzem prowadzącym. Jak będę kp też nie zamierzam. Więc póki co temat dla mnie odległy.
 
No ja właśnie na początku tego cyklu stwierdziłam że skoro się nie udało zajść to się szybko zaszczepię, żeby potem w ciąży nie musieć. Biję się z myślami teraz.
Dobrze że to już końcówka u Ciebie, jeszcze tylko troszkę i będzie maleństwo. [emoji3590] Imię już wybrane?
U mnie średnio. Puchne, pogoda mi dokucza.. Ale już tylko 4 tygodnie zostały [emoji846] co do szczepień niestety nie pomogę, ja się w ciąży nie szczepię, po konsultacji z lekarzem prowadzącym. Jak będę kp też nie zamierzam. Więc póki co temat dla mnie odległy.
 
No ja właśnie na początku tego cyklu stwierdziłam że skoro się nie udało zajść to się szybko zaszczepię, żeby potem w ciąży nie musieć. Biję się z myślami teraz.
Dobrze że to już końcówka u Ciebie, jeszcze tylko troszkę i będzie maleństwo. [emoji3590] Imię już wybrane?
Nie 🙈
 
No ja właśnie na początku tego cyklu stwierdziłam że skoro się nie udało zajść to się szybko zaszczepię, żeby potem w ciąży nie musieć. Biję się z myślami teraz.
Dobrze że to już końcówka u Ciebie, jeszcze tylko troszkę i będzie maleństwo. [emoji3590] Imię już wybrane?
Zobaczysz jak test. Chociaż ja bym się przy pozytywnym nie odważyła.
 
A jakieś pomysły? Chłopiec czy dziewczynka będzie?
No właśnie ja chyba też się nie odważę. Dlatego będę robić test. Gdybym miała pewność, że pójdę niezależnie od tego czy jestem w ciąży czy nie, to bym nie robiła tego testu.
 
reklama
A jakieś pomysły? Chłopiec czy dziewczynka będzie?
No właśnie ja chyba też się nie odważę. Dlatego będę robić test. Gdybym miała pewność, że pójdę niezależnie od tego czy jestem w ciąży czy nie, to bym nie robiła tego testu.
Nie znamy płci. Nie chcę się pokazać. Propozycje są, ale nie możemy się dogadać. Wałkujemy temat już od miesiąca. Chyba skończy się losowaniem 😁
 
Do góry