reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Hej hej.
Karolina - lat 30 :) mama Oliviera (3,5l) i Tymka (roczek). Staramy się o trzecie 🤭😁
I niby już dwie ciąże za mną ale tak naprawdę dopiero teraz zaczęłam korzystać z testów owulacyjnych, to mój drugi cykl po tabletkach antykoncepcyjnych i pierwszy po normalnej miesiączce. Ostatni cykl 33dni.

Dziś zrobiłam test owulacyjny Facelle ale nie wiem w sumie czy uznać to już za pozytyw?dziś 14DC.
POZDRAWIAM
16183335583376863023832206984812.jpg
 
reklama
Hej hej.
Karolina - lat 30 :) mama Oliviera (3,5l) i Tymka (roczek). Staramy się o trzecie 🤭😁
I niby już dwie ciąże za mną ale tak naprawdę dopiero teraz zaczęłam korzystać z testów owulacyjnych, to mój drugi cykl po tabletkach antykoncepcyjnych i pierwszy po normalnej miesiączce. Ostatni cykl 33dni.

Dziś zrobiłam test owulacyjny Facelle ale nie wiem w sumie czy uznać to już za pozytyw?dziś 14DC.
POZDRAWIAM Zobacz załącznik 1259668
Jeszcze nie... rob jutro
 
Ok, dzięki. Czasami mam wrażenie, że te testy tylko mieszają w głowie ;)
Na spokojnie, kreska bedzie tak samo ciemna jak kontrolna wtedy w ciągu kilku godzin występuje owu od 12 do 48 h maks. Ciezko określić, bo roznie bywa u kazdej. Ale nie spinaj sie, jest coraz lepiej to spokojnie mozesz spontanicznie uprawiać seks. Jak chcesz to jutro wstae test owu zobaczymy
 
Ok, dzięki. Czasami mam wrażenie, że te testy tylko mieszają w głowie ;)
Ja proponuję mimo wszystko współżycie już dzisiaj. Jeżeli będziecie mieli ochotę. U mnie testy wychodziły negatywne, a ciąża jest. 🙂 Czasami pik lh jest niższy, niż ten który wykazują testy, ale wystarczający aby pęcherzyk pękł.
 
Ja proponuję mimo wszystko współżycie już dzisiaj. Jeżeli będziecie mieli ochotę. U mnie testy wychodziły negatywne, a ciąża jest. 🙂 Czasami pik lh jest niższy, niż ten który wykazują testy, ale wystarczający aby pęcherzyk pękł.
Dobra rada :) Do końca tygodnia mój mąż ma zapowiedziany codzienny seks 😂🤭 a później no to już tylko czekać :) dziękuję, pozdrawiam i życzę powodzenia w staraniach !
 
Kupiłam w Rossmannie i pokazał mi taki wynik, zdjęcie w załączniku. Przepraszam za jakość mam nadzieję że coś widać. Fajnie było na to patrzeć gdy pojawiała się druga kreseczka, szkoda że to nie kreska ciążowa ☹️
 

Załączniki

  • IMG_20210414_063750.jpg
    IMG_20210414_063750.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 49
Hej hej.
Karolina - lat 30 :) mama Oliviera (3,5l) i Tymka (roczek). Staramy się o trzecie 🤭😁
I niby już dwie ciąże za mną ale tak naprawdę dopiero teraz zaczęłam korzystać z testów owulacyjnych, to mój drugi cykl po tabletkach antykoncepcyjnych i pierwszy po normalnej miesiączce. Ostatni cykl 33dni.

Dziś zrobiłam test owulacyjny Facelle ale nie wiem w sumie czy uznać to już za pozytyw?dziś 14DC.
POZDRAWIAM Zobacz załącznik 1259668
Mam identyczny i wynik też taki sam, czyli chyba coś te testy pokazują.
 
reklama
Do góry