reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Z tego co zauważyłam, skok jest u mnie widoczny nawet w pomiarach popołudniowych np i godz 17... I tak np z 36,4 do 37,6 mierzone w pochwie.. Tradycyjnie to 36.4 to spadek dzień przed tą wyższą temp.. Niby powinno działać ale strasznie się stresuje ze ja to ja i na pewno nie zajdę i co to będzie, urodzona panikara niestety. Śluz idealnie na płodne z tym że z npr jest rąk że najbardziej płodny dzień to ostatni dzień śluzu tak?
Tzn. co do temperatury to, żeby pomiary były wiarygodne to należy dokonywać ich przed wstaniem z łóżka. O stałej porze. Inne są niewiarygodne.

Co do ostatniego dnia śluzu. To po ostatnim dniu śluzu płodnego wyznacza się skok, a tym samym fazę lutealna
 
reklama
Dziewczyny pozytywny ten test owu ?
 

Załączniki

  • IMG_3040.jpg
    IMG_3040.jpg
    97,8 KB · Wyświetleń: 68
  • IMG_3041.jpg
    IMG_3041.jpg
    48,3 KB · Wyświetleń: 71
  • IMG_3043.jpg
    IMG_3043.jpg
    51,7 KB · Wyświetleń: 68
Wystarczy tylko wieczorem?? Styl życia pozwala tylko na wieczorne igraszki stąd czy nie przegapię owu?
Uprawiajcie seks kiedy uwazacie za sluszne. Ja uprawiając seks codziennie zaszlam, a były to rozne pory. Nie bede z zegarkiem w reku liczyc czy mozna czy nie. Bylo spontanicznie i tyle a dzidzia przy okazji.
 
Dziewczyny,
Pytanie jeszcze o temp. Gdzieś czytałam że najlepiej działać w dzień spadku temp ki.. bo pik nie musi oznaczać owulacji po tym piku na sto procent... Owulacja może być przed pikiem.
Jakieś sugestie i doświadczenie?
 
Wg. mnie owulacja przed pikiem nie występuje, bo to wyrzut lh odpowiada za pęknięcie pęcherzyka.
Co do temperatury, nie każda ma spadek w czasie owu. Ja np. nie mam. A owulacja była na 100%, cykl zakończony ciążą.
 
reklama
Wg. mnie owulacja przed pikiem nie występuje, bo to wyrzut lh odpowiada za pęknięcie pęcherzyka.
Co do temperatury, nie każda ma spadek w czasie owu. Ja np. nie mam. A owulacja była na 100%, cykl zakończony ciążą.
Działaliście Od pozytywnego piku codziennie czy co drugi dzień? Kolejny cykl a ja znowu spinam, ehhhh
 
Do góry