reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Oczywiście dobrze ze chcą jednak kontrolować niż olewać. Ale to usg ekstremalnie szybko się odbywa, dłużej siedzi się w kolejce 😂
U moje małej też usg bioderek wczoraj wszystko ok.
Mój uważa, że problemu kupy nie ma... wracam po 1,5h po zakupach i słyszę, że pierdziała i CHYBA kupę zrobiła 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
On nie przebierze, bo ona za mała 🤦‍♀️🤦‍♀️
To mój przebiera, ale za to mówi że on nie ma cyca więc nie nakarmi🤣🤣🤣🤣butelka zdarzyło się że nakarmił ale nie w nocy, w nocy matka radź se sama🤷‍♀️
 
U moje małej też usg bioderek wczoraj wszystko ok.

To mój przebiera, ale za to mówi że on nie ma cyca więc nie nakarmi🤣🤣🤣🤣butelka zdarzyło się że nakarmił ale nie w nocy, w nocy matka radź se sama🤷‍♀️

Te chłopy w nocy to się nie chce im 😃😃 mój juz tez zaczął przebierać.
Dziś mała się wyczyściła i po kąpieli mi padła jak zabita. Chyba brzuszek ją meczył
 
Te chłopy w nocy to się nie chce im 😃😃 mój juz tez zaczął przebierać.
Dziś mała się wyczyściła i po kąpieli mi padła jak zabita. Chyba brzuszek ją meczył
Ja mam wrażenie że nic nie robie poza karmieniem cyckiem, zmiana pieluch 😱po karmieniu piersią kup wiadomo więcej ile zużywacie pieluch mniej więcej dziennie? Ja mam wrażenie że Töne. Mam specjalny kosz na pieluchy, niby dużo ich wchodzi a i tak nonstop wywala maz(tyle robi)
Moja, Mama, jest ale w poniedziałek wraca do Polski po miesiącu i mnie to dopiero będzie Czad ogarniać obiady i zakupy🤷‍♀️😱i psa🐕.
 
Ja mam wrażenie że nic nie robie poza karmieniem cyckiem, zmiana pieluch 😱po karmieniu piersią kup wiadomo więcej ile zużywacie pieluch mniej więcej dziennie? Ja mam wrażenie że Töne. Mam specjalny kosz na pieluchy, niby dużo ich wchodzi a i tak nonstop wywala maz(tyle robi)
Moja, Mama, jest ale w poniedziałek wraca do Polski po miesiącu i mnie to dopiero będzie Czad ogarniać obiady i zakupy🤷‍♀️😱i psa🐕.
Z 10 dziennie to chyba minimum. Kupowałam Pampers Premium, ale wczoraj kupiłam złote Dady, jak nie będzie uczulenia to będę używać. Z tym, że dzisiaj ma większe odparzenie niż wcześniej i już szału dostaję, może to od tej dady, a może w dzisiejszym szale zapomniałam ja. My w samym środku skoku, mała pół dnia przeryczała, generalnie mam dość...
 
U mnie to już trwa 4 tyg to pocenie się nocne, masakra, ciągle prysznice, ciągle pranie po nocy koszuli wszystkich, ja z tydzień ginekolog kontrola, u mnie też krocze rwało bardzo tak od tyg jest lepiej, bo tak to chodzenie wzmagało to rwanie krocza.
Mówią ze drugi poród łatwiejszy a raczej był tak samo przewalony, pisałaś o zatykaniu się uszu ja to miałam po pierwszym porodzie, szumy i zatkane uszy, teraz poty🙈😱🤷‍♀️
No ja 3 tyg po porodzie i też codziennie nocne pocenie.. Z tego co pamiętam to też miałaś użyty przy porodzie chwyt Kristellera prawda? Właśnie przez ten chwyt miałyśmy za duże ciśnienie podczas partych i dlatego nas tak to rwie i ciągnie i przede wszystkim długo się goi. No właśnie mnie to starsznie rwie podczas długiego chodzenia czy stania i jak siedzę na ubikacji to ciągnie mocno w dół....
 
Z 10 dziennie to chyba minimum. Kupowałam Pampers Premium, ale wczoraj kupiłam złote Dady, jak nie będzie uczulenia to będę używać. Z tym, że dzisiaj ma większe odparzenie niż wcześniej i już szału dostaję, może to od tej dady, a może w dzisiejszym szale zapomniałam ja. My w samym środku skoku, mała pół dnia przeryczała, generalnie mam dość...
Ja cały czas stosuje te pampers premium care i zero odparzeń, wyciekania czy innych atrakcji, pieluch 10-12 dziennie, no jak po rota ma teraz biegunkę to 16. jak się pojawi tylko lekko coś czerwone to krem linomag z cynkiem i przy kolejnej zmianie nic nie widać już 😉
mój m generalnie wszystko robi mamy podział ja przebieram,
on robi pokarm,
ja karmie,
on nosi do odbicia
czasem się wymieniamy i w nocy odpuszczam ku jedno karmienie bo rano wstaje do pracy😜
no i weekendy pół na pół
generalnie nie mam co narzekać 😂 chyba🤔
synek wymęczony leje nam się przez ręce ani nie chce się bawiąc ani nie marudzi ☹️ śpi non stop po tych biegunkach a rano wymiotował 😕.
nie wiem czy druga dawkę rota brać? szkoda mi go.
dzisiaj pierwszy raz go zostawiałam w sensie wyszlam z domu na tą j...... pocztę (kuźwa kolejki jak po papier w PRL) nie było mnie 1,5h i myślałam że zwariuje co chwilę do M pisałam czy mały śpi, czy marudzi itd. nie wiem chyba hormony 🤷🏻‍♀️ jak na do pracy wrócę...
a z drugiej strony czasem mam takie dni jak Ty że cały dzień niespokojny głowa mi pęka i chętnie bym wyszła ale pewnie jak każda z nas w 5 min bym wrocila😂
 
Ja cały czas stosuje te pampers premium care i zero odparzeń, wyciekania czy innych atrakcji, pieluch 10-12 dziennie, no jak po rota ma teraz biegunkę to 16. jak się pojawi tylko lekko coś czerwone to krem linomag z cynkiem i przy kolejnej zmianie nic nie widać już 😉
mój m generalnie wszystko robi mamy podział ja przebieram,
on robi pokarm,
ja karmie,
on nosi do odbicia
czasem się wymieniamy i w nocy odpuszczam ku jedno karmienie bo rano wstaje do pracy😜
no i weekendy pół na pół
generalnie nie mam co narzekać 😂 chyba🤔
synek wymęczony leje nam się przez ręce ani nie chce się bawiąc ani nie marudzi ☹️ śpi non stop po tych biegunkach a rano wymiotował 😕.
nie wiem czy druga dawkę rota brać? szkoda mi go.
dzisiaj pierwszy raz go zostawiałam w sensie wyszlam z domu na tą j...... pocztę (kuźwa kolejki jak po papier w PRL) nie było mnie 1,5h i myślałam że zwariuje co chwilę do M pisałam czy mały śpi, czy marudzi itd. nie wiem chyba hormony 🤷🏻‍♀️ jak na do pracy wrócę...
a z drugiej strony czasem mam takie dni jak Ty że cały dzień niespokojny głowa mi pęka i chętnie bym wyszła ale pewnie jak każda z nas w 5 min bym wrocila😂
Po premium care tez odparzenie, a po historii z kupą ostatnio odechciało mi się wielopieluchowania, jeśli zaryzykuję jeszcze raz to tylko ze względu na to odparzenie...
 
reklama
Po premium care tez odparzenie, a po historii z kupą ostatnio odechciało mi się wielopieluchowania, jeśli zaryzykuję jeszcze raz to tylko ze względu na to odparzenie...

U nas dady właśnie spowodowały to odparzenie. Nie wiem czym też smarujesz pupe ale u nas dobrze działa bepanten, po całym dniu smarowania na drugi dzień zero śladu. I pieluszki też które wytestowalam na swojej a mało kto je używa to happy. Fajne, przewiewne. Tyłek nie jest po nich odpażony.
 
Do góry