reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ciezko mi cos radzic,nie wiedzac z czym masz jeszcze problemy.Jestes u dr.Pasnika pod opieka? Masz juz duzo transferow za soba? Jestes w ciazy?
Mam endometrioza ,trombofilie , leczę się u dr Mańki i chodzę również do dr Janosz , 2 transfery za sobą nieudane niestety nie jestem w ciazy.Dodam że doktor nie wieży w immunologię
 
Mam endometrioza ,trombofilie , leczę się u dr Mańki i chodzę również do dr Janosz , 2 transfery za sobą nieudane niestety nie jestem w ciazy.Dodam że doktor nie wieży w immunologię
Dr Jarosz jest mi dosyc znana i wiem ze ona nie jesz zwollenikiem mocnej immunopresji,dobiera leki delikatnie i jak najkrocej Tyle ja znam z opowiadan.Dwa nieudane transfery ,to pewno dopiero poczatek,pomimo to bym sue zastanowila nad wizyta u Pasnika,moze bedzie trzeba porzadnie sie tobie przyjrzec.
 
Dr Jarosz jest mi dosyc znana i wiem ze ona nie jesz zwollenikiem mocnej immunopresji,dobiera leki delikatnie i jak najkrocej Tyle ja znam z opowiadan.Dwa nieudane transfery ,to pewno dopiero poczatek,pomimo to bym sue zastanowila nad wizyta u Pasnika,moze bedzie trzeba porzadnie sie tobie przyjrzec.
Zobaczymy jak to dalej będzie ,a ty długo staralas się o dziecko jaka jest twoja historia ?
 
Zobaczymy jak to dalej będzie ,a ty długo staralas się o dziecko jaka jest twoja historia ?
Ja bym moga epopeje napisac Napisze ci w wielkim skrocie:
Zapchane jajowody,immunologia,genetyka,wiek- to stalo na przeszkodzie
U meza,wszystko ok
3stymulacje na moich komorkach,w sumie jakies 20 z hakiem nieudanych transferow,jedno poronienie.
Zmiana planu na KD w klinice w Pradze
Pierwszy transfer puste jajo
Drugi transfer ,brak serduszka
Trzeci ,zdrowe blizniaki
Czwarty 22 tc leci
Wszystko trwalo od 2013 roku do teraz.
 
Ja bym moga epopeje napisac Napisze ci w wielkim skrocie:
Zapchane jajowody,immunologia,genetyka,wiek- to stalo na przeszkodzie
U meza,wszystko ok
3stymulacje na moich komorkach,w sumie jakies 20 z hakiem nieudanych transferow,jedno poronienie.
Zmiana planu na KD w klinice w Pradze
Pierwszy transfer puste jajo
Drugi transfer ,brak serduszka
Trzeci ,zdrowe blizniaki
Czwarty 22 tc leci
Wszystko trwalo od 2013 roku do teraz.
Naprawdę dużo przeszłaś podziwiam ale czekanie i walka jest warte tego :) oby moja historia również pozytywnie się skończyła dziękuje że odpisałaś swoją historię będzie mi troszkę raźniej dziekuje
 
A mówił co się może dziać po takiej szczepionce ? Problem immunologiczny to chyba trudno jednoznacznie stwierdzić. Jak wiele innych podchodzilam do transferu na różnych lekach immuno ale wyników nie miałam jakiś tragicznych... Także jakoś watpie żeby to było przeciwwskazanie no ale za późno abym mogła to z docentem konsultować bo jestem już po tym szczepieniu
To było 3 lata temu i na prawde nie pamiętam o co to tam chodziło. Z tym ze u mnie były problemy immunilogiczne bo mialam za wysokie komorki NK i brak przeciwciał blokujących allo mlrow. Większość klinik do transferu daje zapobiegawczo encorton, heparyne ale myślę ze jesli u Was nie ma konkretnie wskazanego problemu immunologicznego to nie ma przeciwskazań
 
Ja bym moga epopeje napisac Napisze ci w wielkim skrocie:
Zapchane jajowody,immunologia,genetyka,wiek- to stalo na przeszkodzie
U meza,wszystko ok
3stymulacje na moich komorkach,w sumie jakies 20 z hakiem nieudanych transferow,jedno poronienie.
Zmiana planu na KD w klinice w Pradze
Pierwszy transfer puste jajo
Drugi transfer ,brak serduszka
Trzeci ,zdrowe blizniaki
Czwarty 22 tc leci
Wszystko trwalo od 2013 roku do teraz.
Jak tam sie czujesz? Ja ostatnio musialam wyczyścić WhatsAppa bo mi szwankował i straciłam do Ciebie kontakt.... :( kto tam u brzusiu rośnie? :)
 
To było 3 lata temu i na prawde nie pamiętam o co to tam chodziło. Z tym ze u mnie były problemy immunilogiczne bo mialam za wysokie komorki NK i brak przeciwciał blokujących allo mlrow. Większość klinik do transferu daje zapobiegawczo encorton, heparyne ale myślę ze jesli u Was nie ma konkretnie wskazanego problemu immunologicznego to nie ma przeciwskazań
Podwyższone NK ma dużo dziewczyn, ja mam akurat 16% co nie jest jakaś tragedia ale dodatkowo kilka innych przeszkod w immunologii, które osobiście uważam że sporo osób tez cos tam ma tylko tego zwyczajnie nie bada. U mnie dodatnie ANA, CD4/CD8 za wysokie i cytokiny IL10 trochę za niskie.. Tylko cały czas nie mogę pojąć jak szczepionka na krztusiec może w tym wypadku być niebezpieczna skoro to nawet nie jest zywa szczepionka .. Pewnie większość ze starających się coś by w tej immunologii znalazła do czego da się przyczepić.. Napiszę maila do docenta , może mi kiedyś odpisze to będę spokojniejsza ;)
 
reklama
Naprawdę dużo przeszłaś podziwiam ale czekanie i walka jest warte tego :) oby moja historia również pozytywnie się skończyła dziękuje że odpisałaś swoją historię będzie mi troszkę raźniej dziekuje
Kochana @annemarie to jest mózg na forum:) pomogła niejednej z nas bo niestety tak jest, leczyłam się w 3 klinikach, ze lekarze nie są wylewni, wiele robimy rzeczy właśnie dzięki takim osobom jak @annemarie, jakieś dodatkowe badania, zabiegi które moga przyczynić się do powiedzenia procedury. I niby nie szuka się w internetach, lekarze tez nie chcą słyszeć o forum a prawda jest taka że sami śledzą nasze zapisy i ja niejednokrotnie dzięki forum wychodziłam z jakas inicjatywa która popierał gin. Tylko czemu kozwa sam nie zaproponował
 
Do góry