reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

U nas też wczoraj 8 tygodni i od wczoraj marudzenie, płacz nawet przez sen, jak go odkładam budzi się zaraz i płacze. Najchętniej byłby na rękach, przy piersi też jakiś niespokojny. Tak sobie myślę, że to może przez ten skok. Noce też kiepskie, bo śpi dwie i pół godziny, pobudka i tak do samego rana, a spał już ładnie usypiał o 21:00 budził się trzecia czwarta później zasypiał i pobudka 6:30.
U mnie dzisiaj trochę lepiej ale za to apetyt ma większy 😳
 
reklama
Mam pytanie do mam które karmią butelką czy zauważyłyście że wasze dzieci chcą więcej jeść? Na mleku jest 6 posiłków po 120 i udało nam się ostatnio tak jeść a teraz już nawet co 3 godziny się domaga i zjada te 120 i mam wrażenie ze chce jeszcze😳
 
Mam pytanie do mam które karmią butelką czy zauważyłyście że wasze dzieci chcą więcej jeść? Na mleku jest 6 posiłków po 120 i udało nam się ostatnio tak jeść a teraz już nawet co 3 godziny się domaga i zjada te 120 i mam wrażenie ze chce jeszcze😳
to i tak dużo 🤩 mój 12 tc i je 8 razy po 110 czasem 120 ml zależy od dnia. jak poprostu chce to daje i już i tak jest malutki 🥺4,71 kg😍
 
dziewczyny czy wasze dzieci też tak mają że po przebudzeniu od razu jest płacz bo są głodne z moją córką nie mogę czekać z butelką tylko od razu musi być gotowa jak wstanie jak się przebudzi bo inaczej jest taki lament którego się nie da uspokoić
U nas też tak jest, jak się obudzi a pora na jedzenie to awantura na cały dom😅już nawet się nie przebieramy tylko od razu butla 😅nasz je w dzień co 3 h i 120 ml czasem pod wieczór trochę zostawi, ale wczoraj po dwóch godzinach od ostatniego karmienia wypił jeszcze 100 ml i poszedł spać. Jak pójdzie spać o 20 -21 to w nocy jedna pobudka na jedzenie a w dzień mniej więcej co 3 h. Czyli wychodzi 7 karmień po 120 ml. Czytalam ze przy skoku rozwojowym może być większy apetyt.
 
Patii26 wyglądasz super!

Mam podobne podejście do sprawy jak Ty.
Uważam, że waga nie powinna być zbyt ważna, owszem jest jakimś tam wyznacznikiem ale nie dla wszystkich jednakowo.
Ja przytyłam w ciąży 18kg, zaczynałam od 55kg (165cm).
Teraz ważę 62kg i wyglądam moim zdaniem w porządku, denerwuje mnie tylko ze wszystko mam miękkie 🙈 trenuje kalistenike i sporo wymagam od mojego ciała ale niestety jeszcze nie jestem w 100% gotowa wrócić do treningów.
Gorąco polecam dziewczynom, które muszą schudnąć trening z masą własnego ciała - uważam, że to najlepsza forma :)
Ja też mam takie podejście jak Wy 😉 chociaz ja to chudzielec całe życie, takie geny 🙈ale znam temat odchudzania i diety bo moja mama z tym walczy. w ciąży przytylam 14 kg, wróciłam do domu po szpitalu zwazyłam się a tam bez niczego 10 kg mniej i tak ważę 53 kg🙈 mogłoby tak zostac😊 tylko brzuch jeszcze taki dosyć duży, trzeba będzie nad nim popracować 😉mnie najbardziej denerwuje pępek😂ale on jest brzydki po tej ciąży 😂😂😉
 
Ostatnia edycja:
U nas też tak jest, jak się obudzi a pora na jedzenie to awantura na cały dom😅już nawet się nie przebieramy tylko od razu butla 😅nasz je w dzień co 3 h i 120 ml czasem pod wieczór trochę zostawi, ale wczoraj po dwóch godzinach od ostatniego karmienia wypił jeszcze 100 ml i poszedł spać. Jak pójdzie spać o 20 -21 to w nocy jedna pobudka na jedzenie a w dzień mniej więcej co 3 h. Czyli wychodzi 7 karmień po 120 ml. Czytalam ze przy skoku rozwojowym może być większy apetyt.
Uff no jak krzyczy to daje tyle ile chce Man nadzieje ze jej nie przekarmie . Moja tez jak zaśnie o 21 to budzimy się tak około 4 wiec noce mamy ok🙂
 
reklama
Do góry