reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dużo 6po 120 tak nawet na opakowaniu jest i ważymy 4,9 według wszystkich jest ok z wagą.
w sensie chodziło mi bardziej o te 120 że za jednym zamachem daje radę🤪 mój tylko po nocy daje rade jak w ciągu dnia chce mu dać to mocno ulewa to... Twoje jak nie ulewa to bym dała jak chce tylko się cieszyć 😍
 
reklama
Pytanie do mam które mają już starsze dzieci. Kiedy wasze dzieciaki miały pierwsze zęby? Moja dostala takiego slinotoku ze masakra i pcha ręce do buzi. Nie chcę mi się wierzyć żeby za niedługo szły zęby.
za wcześnie też tak mieliśmy i nadal mamy trzeci skok przed tobą - powodzenia 😜
nam się dzisiaj kończy niby 12 tc i ledwo żyję chata generalnie nie posprzątana, ja mam zakwasy ramion od noszeni i cała szyja mnie boli.
bo jeden z objawów nie zaspokojone pragnienie bycia u mamusi😂
 
Moja koleżanka tak miała, kupiła chustę a mały się tak darł ze nie była w stanie zawiązać chusty a miała wszystko przećwiczone itp. Nie cierpiał tez spiworkow otula czy itp🙈
Ja myślę że to przez skok w 10 tc tylko w chuście go nosiłam, w 11 tc tylko na mnie zasypiał na brzuchu pleckami, a teraz 12 tc generalnie jest wszystko na nie....😂😂😂
 
za wcześnie też tak mieliśmy i nadal mamy trzeci skok przed tobą - powodzenia 😜
nam się dzisiaj kończy niby 12 tc i ledwo żyję chata generalnie nie posprzątana, ja mam zakwasy ramion od noszeni i cała szyja mnie boli.
bo jeden z objawów nie zaspokojone pragnienie bycia u mamusi😂

Myślałam że skok mamy za sobą a tu proszę 😂😂 chociaż fakt u mnie młoda tylko chce być, tata jest be, w nocy płacz, w dzień płacz i wszystko jest na nie, cycek raz na tak raz na nie 😃 matko jedyna normalnie nie ogarniam
 
mój chyba nie lubi drze się nie miłosiernie jak go wkładam a w ramionach bez problemu i po co ją kupowałam 🤷🏻‍♀️
Moja tez protestuje, ale jak już ją ułożę to siedzi i 2 godziny 🙈

to i tak dużo 🤩 mój 12 tc i je 8 razy po 110 czasem 120 ml zależy od dnia. jak poprostu chce to daje i już i tak jest malutki 🥺4,71 kg😍
No może i malutki, ale przypomnij sobie jaki był rzeczywiście maleńki, teraz to byczek już, niedługo odrobi!!

Pytanie do mam które mają już starsze dzieci. Kiedy wasze dzieciaki miały pierwsze zęby? Moja dostala takiego slinotoku ze masakra i pcha ręce do buzi. Nie chcę mi się wierzyć żeby za niedługo szły zęby.
Koło 7-8 miesięcy ale koleżanki córka urodziła się z 4 zębami (tu na forum, jedna z wrześniówek 2017).
 
Moja tez protestuje, ale jak już ją ułożę to siedzi i 2 godziny 🙈


No może i malutki, ale przypomnij sobie jaki był rzeczywiście maleńki, teraz to byczek już, niedługo odrobi!!


Koło 7-8 miesięcy ale koleżanki córka urodziła się z 4 zębami (tu na forum, jedna z wrześniówek 2017).
no to fakt niespełna 2 kg ważył 😂😍
 
reklama
Łoo to już odrobił więcej niż wagę urodzeniową!!
w końcu karmię nie głodzę 😍 (chyba Ty mi to pisałaś kiedyś, ostatnio sprzedałam ten tekst neurolog się uśmiała😂)
to chyba przez to niemieckie mleko Holle🤪 a tak na poważnie to daleko mu do nadrobienia jest w 10 centylu (korygowanym) ale neurolog i pediatra mówiły że jest ok.

a jak u Ciebie to wygląda? I jak Dobrusia? wcześniej pisałaś jakieś śmieszne jej powiedzonka może coś nowego wymyśliła?? 🤪
 
Do góry