reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik HCG a ciąża

Gratulacje. Będziesz mamą 😍 Pamiętam jak ja sprawdzałam swoją będę na początku a teraz nie wiem kiedy już przed nami 3 miesiąc 😗
Dziękuję :) tak mi zależy na tym maleństwu że boje się o wszystko i nakręcam się tylko jak nie wiem... Wiem że muszę myśleć pozytywnie i staram się aby tak było ale udziela mu się już matczyny strach o dziecko
 
reklama
Dziękuję :) tak mi zależy na tym maleństwu że boje się o wszystko i nakręcam się tylko jak nie wiem... Wiem że muszę myśleć pozytywnie i staram się aby tak było ale udziela mu się już matczyny strach o dziecko
Tobie również Kochana gratuluję i życzę ogromu zdrówka i wszelkiej pomyślności dla Ciebie i dla dzidzi :-*
 
Dziękuję :) tak mi zależy na tym maleństwu że boje się o wszystko i nakręcam się tylko jak nie wiem... Wiem że muszę myśleć pozytywnie i staram się aby tak było ale udziela mu się już matczyny strach o dziecko
Rozumiem każda z nas ma takie obawy ale nie ma co za bardzo przesadzać bo dzidzia czuje nasz stres😉 napewno będzie dobrze. Trzymamy kciuki 🤩
 
Dziś po 48h zrobiłam kolejną betę i wyszedł wynik 3386 czy to dobrze ? Dziękuję i pozdrawiam
Piekny wynik ❤ mozesz sobie wrzucić wyniki w kalkulator betaHCG. Po 48 godzinach powinna się zwiększać o conajmniej 66%, a u Ciebie od razu widać, że wynik jest dużo większy.

Gratulacje 🤰 teraz to już tylko życzyć spokojnych 9 miesięcy i szczęśliwego rozwiązania 🥰
 
Do góry