reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Brakujemiwiary to Twój dzień, zabieraj kropka do domu. Tym razem musi się udać [emoji173][emoji110][emoji110][emoji110]
@Emilia17 trzymam mocno za same dobre wieści [emoji110][emoji110][emoji110]
@Evela.6 mam nadzieję, że też się czegoś dzisiaj dowiesz i ustalisz co dalej [emoji4]
Doktor miała dzwonić o 13 a już jesteśmy po rozmowie [emoji6]
Tak więc tak jak @Aduś16 zauwazula uNK mam za niskie, za miesiąc muszę lecieć na scratching i przed transferem, który będzie w lipcu jakieś wlewy dodatkowo.
Okno implantacyjne mam przesunięte więc transfer będzie ustawiony pod tym kontem i tłumaczyła mi, że albo szybciej progesteron albo później transfer (chyba tak to bylo [emoji851]).
Jeśli chodzi o zapalanie było to zapalenie aktywne po histeroskopi, co jest podobno naturalnym zjawiskiem.
Także wygląda na to, że jednak coś to badanie wniosło. Oby teraz efekty były owocne [emoji110][emoji123]
 
reklama
Doktor miała dzwonić o 13 a już jesteśmy po rozmowie [emoji6]
Tak więc tak jak @Aduś16 zauwazula uNK mam za niskie, za miesiąc muszę lecieć na scratching i przed transferem, który będzie w lipcu jakieś wlewy dodatkowo.
Okno implantacyjne mam przesunięte więc transfer będzie ustawiony pod tym kontem i tłumaczyła mi, że albo szybciej progesteron albo później transfer (chyba tak to bylo [emoji851]).
Jeśli chodzi o zapalanie było to zapalenie aktywne po histeroskopi, co jest podobno naturalnym zjawiskiem.
Także wygląda na to, że jednak coś to badanie wniosło. Oby teraz efekty były owocne [emoji110][emoji123]
@Evela.6 na pewno będzie dobrze, musi w końcu być 8-) Tak z ciekawości o ile masz przesunięte okno ? To różnica 1-2 dni ?
 
Doktor miała dzwonić o 13 a już jesteśmy po rozmowie [emoji6]
Tak więc tak jak @Aduś16 zauwazula uNK mam za niskie, za miesiąc muszę lecieć na scratching i przed transferem, który będzie w lipcu jakieś wlewy dodatkowo.
Okno implantacyjne mam przesunięte więc transfer będzie ustawiony pod tym kontem i tłumaczyła mi, że albo szybciej progesteron albo później transfer (chyba tak to bylo [emoji851]).
Jeśli chodzi o zapalanie było to zapalenie aktywne po histeroskopi, co jest podobno naturalnym zjawiskiem.
Także wygląda na to, że jednak coś to badanie wniosło. Oby teraz efekty były owocne [emoji110][emoji123]
No tak jak Ci pisałam to badanie akurat u Ciebie sporo wniosło, bo zarówno okno jak i uNK są bardzo ważne w implantacji. To mogło tez być przyczyną wczesnego poronienia. Zazwyczaj wtedy kończy się brakiem implantacji ale jak zarodek był silny to jakiś czas walczył. Myślę że jesteś na bardzo dobrej drodze po wdrożeniu zalecen 😉
 
Doktor powiedziała, że dzień dłużej progestoren więc to chyba znaczy, że o dzień to okno jest przesunięte. Wg wyników datowania też tak to wyglądało.
sluchaj a jakbys podeszla na cuklu naturalnym? to wtedy nie unika sie tych wszystkich problemow z oknem implementacyjnym? no bo wtedy po owulacji te kilka ti musi byc to okno tak jal przy naturalnych staraniach?
 
sluchaj a jakbys podeszla na cuklu naturalnym? to wtedy nie unika sie tych wszystkich problemow z oknem implementacyjnym? no bo wtedy po owulacji te kilka ti musi byc to okno tak jal przy naturalnych staraniach?
Przy naturalnym cyklu to okno też może być przesunięte.
Mój organizm w tym momencie jest bardo rozstrojony po tych wszystkich hormonach więc wstrzelic się idealnie w naturalnym cyklu myślę, że mogłoby być trudno.
 
Dziękuję pięknie ❤️ mam nadzieję że to właśnie jest ten dzień ,ten kropek ,ten czas i to miejsce . Mam ogromną nadzieję że się uda w końcu. Będę najszczęśliwszą na świecie jeśli tak będzie ❤️ zrobiłam wszystko co mogłam ,teraz pozostaje mi czekać i się modlić aby moje największe marzenie w końcu się spełniło ✊✊✊✊❤️
✊✊ mocno trzymam kciuki... oby to był ten dzień:)
 
Przy naturalnym cyklu to okno też może być przesunięte.
Mój organizm w tym momencie jest bardo rozstrojony po tych wszystkich hormonach więc wstrzelic się idealnie w naturalnym cyklu myślę, że mogłoby być trudno.
masakra, myslalam ze to prostsze powinno byc, owulacja dovtego 5 dni i podaha blastke. wlasnie dzis ide do dwojego lekarza i bedziemy omawiac transfer, ja chcr wlasnie naturalny ale zobaczymy jakie on ma zdanie
 
Hej. Dziewczyny jestem 18dpt. Ciąża jeszcze nie potwierdzona bo wizytę mam jutro, ale chyba zniose jajo. Chodzi oto, że w sobotę i rano w niedzielę czułam jakieś bóle okresowe, a piersi były tkliwe. Dzisiaj jak ręką odjął i nic sie nie dzieje. Czy to może znaczyć koniec? We czwartek robialam bede 14dpt i wynik miałam 968. Pocieszcie mnie :(
 
reklama
To ładne wyniki. Ja miałam też robić betę raz na tydzień teraz, ale oczywiście nie wytrzymałam i poleciałam dodatkowo jeszcze dzisiaj. Wizytę mam dopiero 2 czerwca i chyba jajko zniosę do tej pory [emoji85]
8dpt 102 i 10dpt 296, więcej już lekarz nie kazal sprawdzać, myślę że do wizyty usg będę robić 1 test na tydzień
 
Do góry