reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test Beta hcg

Sylwia 94

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Lipiec 2020
Postów
32
Witam . Prosze was o pomoc. Otóż 14.05 miapam owulacji (potwierdzona) kolejna @ma byc 28.05. I ru moje pytanie czy jutro tzn. 26 moge pojsc zrobic juz ta bete?
Kilka dni temu bolaly mnie sutki i persi teraz troszke ustalo i pobolewa mnoe w brzuszku wiem ze to moze byc na okres ale noe piersi... zrobilam test byl pozytyw ale bladzioch i tu moje pytanie czy beta wykaze cos jutro? Nie ufam testom takze wole zrobic bete ;) pozdrawiam i miłego wieczorku dla was ;*
 
reklama
Jeżeli test wyszedł pozytywny to beta tym bardziej. Więc jutro możesz już skoczyć do labu.
 
Jeśli na teście widoczna jest kreseczka tzn że HCG jest już wykrywalna w moczu, więc z krwi b-hcg powinna wyjść powyżej 5 jeśli jest ciąża :)
 
Mieliśmy w ten sam dzień owulacje, a u mnie test negatywny. Hm. Jesli Tobie wykazały kreseczki to lec jak najbardziej! Daj znać 🧡
 
Mam nadzieje ze coś bedzie;) testom nie ufam bo juz sie przejechalam. Cykle mam 25 26 dniowe ;) piersi bola przy dottkaniu ale przynajmniej te wrazliwe sutki ustaly bo masakra ehh ;P i takie hmm klucie w dole brzucha .. niby na miesiaczke ale zawsze to bylo o wiele bardziej bolesne a reraz w miarę okey;) mam nadzieje ze @nie przyjdzie i wroci za rok hehe
 
Mam nadzieje ze coś bedzie;) testom nie ufam bo juz sie przejechalam. Cykle mam 25 26 dniowe ;) piersi bola przy dottkaniu ale przynajmniej te wrazliwe sutki ustaly bo masakra ehh ;P i takie hmm klucie w dole brzucha .. niby na miesiaczke ale zawsze to bylo o wiele bardziej bolesne a reraz w miarę okey;) mam nadzieje ze @nie przyjdzie i wroci za rok hehe
Trzymam kciuki!!
 
reklama
Do góry