reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Z tym czytaniem to dziewczyny maja rację. Tylko nerwicy sie można nabawić. Kazda ciaza i kazda kobieta inna jest.a organizm to nie maszyna ze zawsze pracuje tak samo.

Mnie juz mniej kluje bo dzgalo mnoe z prawej strasznie! I troche z lewej co nie uwazam ze dzieje sie cos zlego bo przestało ale za to teraz piersi sie odzywaja coraz bardziej..dzis juz szczypia.. Czuje jakby byly gorące.. Raz mniej raz bardziej. A tak ogolnie czuje sie ok oprocz lekkiego bólu plecow. W 3 ciąży mialam najgorsze mdłości i ciekawe jak będzie tym razem........
 
reklama
Z tym czytaniem to dziewczyny maja rację. Tylko nerwicy sie można nabawić. Kazda ciaza i kazda kobieta inna jest.a organizm to nie maszyna ze zawsze pracuje tak samo.

Mnie juz mniej kluje bo dzgalo mnoe z prawej strasznie! I troche z lewej co nie uwazam ze dzieje sie cos zlego bo przestało ale za to teraz piersi sie odzywaja coraz bardziej..dzis juz szczypia.. Czuje jakby byly gorące.. Raz mniej raz bardziej. A tak ogolnie czuje sie ok oprocz lekkiego bólu plecow. W 3 ciąży mialam najgorsze mdłości i ciekawe jak będzie tym razem........
A z ciekawości, zauważyłaś jakieś przełożenie z samopoczucia w ciąży na późniejszą płeć dziecka?

Tak się zastanawiam, wiadomo, ważne żeby zdrowe było, zreszta ja parkę już mam, ale w ciąży z córką pamietam, że czułam się tragicznie, przynamniej na początku, miałam straszne nudności, odrzucało mnie od jedzenia, piersi bolały.

Natomiast w ciąży z synem czułam się super, zapamiętałam ją jako prawie bezobjawową, nie licząc końcówki, ale to już ciężar zrobił swoje 😉

I teraz też w zasadzie nie mogę narzekać, bo objawów poza brakiem @ mam mało 😉
 
Z tym czytaniem to dziewczyny maja rację. Tylko nerwicy sie można nabawić. Kazda ciaza i kazda kobieta inna jest.a organizm to nie maszyna ze zawsze pracuje tak samo.

Mnie juz mniej kluje bo dzgalo mnoe z prawej strasznie! I troche z lewej co nie uwazam ze dzieje sie cos zlego bo przestało ale za to teraz piersi sie odzywaja coraz bardziej..dzis juz szczypia.. Czuje jakby byly gorące.. Raz mniej raz bardziej. A tak ogolnie czuje sie ok oprocz lekkiego bólu plecow. W 3 ciąży mialam najgorsze mdłości i ciekawe jak będzie tym razem........
Listopadowe mamy 2018? 😉
 
A z ciekawości, zauważyłaś jakieś przełożenie z samopoczucia w ciąży na późniejszą płeć dziecka?

Tak się zastanawiam, wiadomo, ważne żeby zdrowe było, zreszta ja parkę już mam, ale w ciąży z córką pamietam, że czułam się tragicznie, przynamniej na początku, miałam straszne nudności, odrzucało mnie od jedzenia, piersi bolały.

Natomiast w ciąży z synem czułam się super, zapamiętałam ją jako prawie bezobjawową, nie licząc końcówki, ale to już ciężar zrobił swoje 😉

I teraz też w zasadzie nie mogę narzekać, bo objawów poza brakiem @ mam mało 😉
Raczej nie. Z pierwszym synem co do mdłości bylo znosnie ale za to miałam troche atrakcji jak krwawienie, szpital, 2 razy gorączka.. I spuchlam strasznie na koniec..chociaz bylam mobilna. Z corka tez spuchlam ale czulam sie lepiej choc doskwierały mi dosc wczesnie skurcze przepowiadające.. A z 3 synem spojenie dalo mi dowiwatu gdzie z czasem na zakuoy bez wozka ani rusz. . I skurcze przepowiadające od 17tyg. Tez. Jeszcze wcześniej..
Takze no..nie patrzylam na to w ten sposob😄
W kazdej ciąży odzywialam sie podobnie.. Zawsze chrapka na zupy i owoce 🤣
 
reklama
Do góry