reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Witam was koleżanki😉 To i ja się do was przyłącze puki co wszystko wskazuje na to że jestem w ciąży😊 Mam już córkę z listopada 2018. Obecna sytuacja ma się tak około 22maja miałam mieć @ ale nie zawitał, 5czerwca test ( dosłownie w dwie sekundy wielkie dwie krechy) i z aplikacji wychodzi termin około 2 lutego. Za tydzień idę do mojego gin będzie to już 7tydz więc mam nadzieję zobaczyć już wszystko co ma być na miejscu😉😉 z dolegliwości cyce bolą, spać się mi chce cały dzień, bardzo szybko się męczę ogólnie dużo gorzej niż w pierwszej ciąży aaa i mdłości całodniowe ale wybawieniem w mojej sytuacji są hallsy cukierki miętowo eukaliptusowe ekstra strong naprawdę dają radę i pije melisę z cytryną i imbirem. A z leków witaminy dla ciężarnych i magnez bo mi dokuczały takie bóle lekkie jak na okres. I to na razie tyle w temacie🤭
 
reklama
Pamiętasz kiedy łapały Cię takie smaczki ciążowe? 😋

Jejciu, jak pięknie 🥰 który to u Ciebie tydzień i dzień? Masz już założoną kartę ciąży?
Smaczki w ostatniej jak sie uspokoilo co do mdlosci po 12tyg.
Witam was koleżanki😉 To i ja się do was przyłącze puki co wszystko wskazuje na to że jestem w ciąży😊 Mam już córkę z listopada 2018. Obecna sytuacja ma się tak około 22maja miałam mieć @ ale nie zawitał, 5czerwca test ( dosłownie w dwie sekundy wielkie dwie krechy) i z aplikacji wychodzi termin około 2 lutego. Za tydzień idę do mojego gin będzie to już 7tydz więc mam nadzieję zobaczyć już wszystko co ma być na miejscu😉😉 z dolegliwości cyce bolą, spać się mi chce cały dzień, bardzo szybko się męczę ogólnie dużo gorzej niż w pierwszej ciąży aaa i mdłości całodniowe ale wybawieniem w mojej sytuacji są hallsy cukierki miętowo eukaliptusowe ekstra strong naprawdę dają radę i pije melisę z cytryną i imbirem. A z leków witaminy dla ciężarnych i magnez bo mi dokuczały takie bóle lekkie jak na okres. I to na razie tyle w temacie🤭
To ci jaja🤣🤣🤣
Gratulacje kochana😘
 
reklama
też chciałam na wiosnę/ lato
A mam wrzesień , październik, styczeń A teraz luty 🙈
Haha no cóż poradzić ❤️ oby było zdrowe 😘 fajnie bo luty to kilka miesięcy i będzie wiosna a na lato rozszerzanie diety i owoce sezonowe, trzeba szukać plusów. Jakby to się tak dało nie? Że ja chce np maj i obliczam sobie pik i jest na maj 😂
 
Do góry