reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
u mnie też nie idzie po mojej myśli, ale nie nastawiam się negatywnie. Wyniki mam w porządku, to kiedyś zaskoczy :D


u mnie bez zmian, niby mam orkes, ale go nie czuję.

A jak u reszty?
Mi tarczyca totalnie oszalała i nie bardzo lekarka ma pomysł o co chodzi 🙈 Kilka dni temu robiłam kontrolę i dupa, brak poprawy. Ale nie załamuje się, zobaczę czy po zwiększeniu dawki leku coś się poprawi.
 
reklama
Hej dziewczyny ! Pozytywny test owu 10 czerwca od tego czasu cały czas testy owy wychodzą mocne kreski , nie jak pozytywy ale są cały czas mocne, robię co 2 dzień i nadal są mocne , w iem że w ciąży może wyjść pozytywny ale te nie są pozytywne są oiprostu mocne kreski i ja nie wiem ocokm xS
 
Hej dziewczyny ! Pozytywny test owu 10 czerwca od tego czasu cały czas testy owy wychodzą mocne kreski , nie jak pozytywy ale są cały czas mocne, robię co 2 dzień i nadal są mocne , w iem że w ciąży może wyjść pozytywny ale te nie są pozytywne są oiprostu mocne kreski i ja nie wiem ocokm xS
 
Hej dziewczyny ! Pozytywny test owu 10 czerwca od tego czasu cały czas testy owy wychodzą mocne kreski , nie jak pozytywy ale są cały czas mocne, robię co 2 dzień i nadal są mocne , w iem że w ciąży może wyjść pozytywny ale te nie są pozytywne są oiprostu mocne kreski i ja nie wiem ocokm xS
 
Taki
 

Załączniki

  • e55c9fb4-dd5d-4da4-8168-84df6cc5c3d1.jpg
    e55c9fb4-dd5d-4da4-8168-84df6cc5c3d1.jpg
    51,8 KB · Wyświetleń: 65
Witajcie drogie mamy!
Chętnie do Was dołączę. [emoji846] Sytuacja u mnie wygląda tak: na pokładzie syn 4 lata i córka 2 lata. Od września ubiegłego roku namawiałam męża na starania, ale nie był przekonany. W listopadzie miałam przegląd u gina bo jestem po dwóch cc, no i cytologię. Badania w porządku i czekałam tylko na męża. No i wreszcie się doczekałam. [emoji16] Dziś 10 dc więc powoli się rozkręcamy. Cykle mam strasznie rozjechane bo od 27 do 35 dni także zobaczymy jak będzie. Ogólnie mam tendencję spadkową, bo syn z 3cs, córka z 2cs to teraz mam nadzieję na złoty strzał. [emoji1787][emoji23]
 
Hej dziewczyny ! Pozytywny test owu 10 czerwca od tego czasu cały czas testy owy wychodzą mocne kreski , nie jak pozytywy ale są cały czas mocne, robię co 2 dzień i nadal są mocne , w iem że w ciąży może wyjść pozytywny ale te nie są pozytywne są oiprostu mocne kreski i ja nie wiem ocokm xS
ja się totalnie nie znam na testach owu, ale żeby był pozytywny, to chyba musi być ta kreska ciemniejsza niż kontrolna (tak czytałam tu na forum). A w którym dniu cyklu jesteś?

Witajcie drogie mamy!
Chętnie do Was dołączę. [emoji846] Sytuacja u mnie wygląda tak: na pokładzie syn 4 lata i córka 2 lata. Od września ubiegłego roku namawiałam męża na starania, ale nie był przekonany. W listopadzie miałam przegląd u gina bo jestem po dwóch cc, no i cytologię. Badania w porządku i czekałam tylko na męża. No i wreszcie się doczekałam. [emoji16] Dziś 10 dc więc powoli się rozkręcamy. Cykle mam strasznie rozjechane bo od 27 do 35 dni także zobaczymy jak będzie. Ogólnie mam tendencję spadkową, bo syn z 3cs, córka z 2cs to teraz mam nadzieję na złoty strzał. [emoji1787][emoji23]
cześć! trzymam kciuki za ten zloty strzał :D !
 
Hej! U mnie córka 3,5r. Po 6 cyklach się udało. No tylko udało się wtedy jak mieliśmy zawiesić starania na czas szczepienia. Wczoraj miałam mieć drugą dawkę ale nie poszłam... Zaczynam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam. Poza tym byłam pewna że nie wyszło więc przez dwa wyjazdowe weekendy sączyłam sobie cydr... Jak w pierwszej ciąży spokojnie czekałam na to co będzie tak w tej spać po nocach nie mogę bo boję się że zaburzyłam procesy tworzenia się tego maleństwa. Stara a taka głupia...
 
reklama
Hej! U mnie córka 3,5r. Po 6 cyklach się udało. No tylko udało się wtedy jak mieliśmy zawiesić starania na czas szczepienia. Wczoraj miałam mieć drugą dawkę ale nie poszłam... Zaczynam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam. Poza tym byłam pewna że nie wyszło więc przez dwa wyjazdowe weekendy sączyłam sobie cydr... Jak w pierwszej ciąży spokojnie czekałam na to co będzie tak w tej spać po nocach nie mogę bo boję się że zaburzyłam procesy tworzenia się tego maleństwa. Stara a taka głupia...
Gratulacje i nie martw się [emoji846] Twoje dziecko na pewno ma się dobrze. Przeczytaj ten artykuł może będziesz trochę spokojniejsza. Który tc masz teraz?
 
Do góry