reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście ciążowym to ciąża?

Współczuję Ci tak nudnego życia 🤦‍♀️ Znajdź sobie tematy dla Ciebie

Daruj sobie.
Zadalam proste pytanie oczekując normalnej odpowiedzi.
Napewno ani ja ani inni udzielający się w twoich tematach nie spodziewali się usłyszeć, ze ich odpowiedzi nie są dla ciebie wystarczająco madre.
Ale to tylko świadczy o twoim poziomie a nie moim.
 
reklama
Witam, jestem już po jednym poronieniu , teraz jestem w kolejnej ciąży tylko ze testy wychodzą codziennie bardzo słabe.. 22.06 powinnam dostać okres , pobolewa mnie brzuch jak na okres , testy w załączniku z 22,24 i 25.06 czyli na becie byłam 24 i wyszła 27,4 w sobotę powtórzę betę ale boje się ze coś jest nie tak..
 

Załączniki

  • 42381524-D39F-48D6-83DD-EBFEE7D7B4E4.jpeg
    42381524-D39F-48D6-83DD-EBFEE7D7B4E4.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 358
Witam, jestem już po jednym poronieniu , teraz jestem w kolejnej ciąży tylko ze testy wychodzą codziennie bardzo słabe.. 22.06 powinnam dostać okres , pobolewa mnie brzuch jak na okres , testy w załączniku z 22,24 i 25.06 czyli na becie byłam 24 i wyszła 27,4 w sobotę powtórzę betę ale boje się ze coś jest nie tak..
Niestety, ale kolor kreski na teście o niczym ci nie mówi. Jedynie potwierdza ciążę. Nie da rady na jego podstawie stwierdzić czy przyrosty ok (wbrew opinią wygłaszanym tutaj przez niektórych). Tak samo jednorazowy wyniki bety. Dopiero jak powtórzysz po 48h to będzie wiadomo czy przyrost prawidłowy. Na tą chwilę jedyne co możesz to postarać się nie denerwować, bo i tak na rozwój sytuacji nie masz wpływu. Mogłaś wyłapać ciążę biochemiczną, może mocz bardziej rozcieńczony, a może testy wadliwe? Trzymam kciuki 🤞❤️ poczekaj do jutra, powtórz badanie w tym samym laboratorium o tej samej godzinie.

Ps. Możesz z betą oznaczyć poziom progesteronu.
 
Koleżanka już dostała taką odpowiedź.
Na 5 wątkach czeka chyba na inną bo pozytywne wiadomości nie bardzo ją interesują [emoji28][emoji3060]
Niestety, ale kolor kreski na teście o niczym ci nie mówi. Jedynie potwierdza ciążę. Nie da rady na jego podstawie stwierdzić czy przyrosty ok (wbrew opinią wygłaszanym tutaj przez niektórych). Tak samo jednorazowy wyniki bety. Dopiero jak powtórzysz po 48h to będzie wiadomo czy przyrost prawidłowy. Na tą chwilę jedyne co możesz to postarać się nie denerwować, bo i tak na rozwój sytuacji nie masz wpływu. Mogłaś wyłapać ciążę biochemiczną, może mocz bardziej rozcieńczony, a może testy wadliwe? Trzymam kciuki [emoji1696][emoji3590] poczekaj do jutra, powtórz badanie w tym samym laboratorium o tej samej godzinie.

Ps. Możesz z betą oznaczyć poziom progesteronu.
 
Niestety, ale kolor kreski na teście o niczym ci nie mówi. Jedynie potwierdza ciążę. Nie da rady na jego podstawie stwierdzić czy przyrosty ok (wbrew opinią wygłaszanym tutaj przez niektórych). Tak samo jednorazowy wyniki bety. Dopiero jak powtórzysz po 48h to będzie wiadomo czy przyrost prawidłowy. Na tą chwilę jedyne co możesz to postarać się nie denerwować, bo i tak na rozwój sytuacji nie masz wpływu. Mogłaś wyłapać ciążę biochemiczną, może mocz bardziej rozcieńczony, a może testy wadliwe? Trzymam kciuki 🤞❤️ poczekaj do jutra, powtórz badanie w tym samym laboratorium o tej samej godzinie.

Ps. Możesz z betą oznaczyć poziom progesteronu.keste

Niestety, ale kolor kreski na teście o niczym ci nie mówi. Jedynie potwierdza ciążę. Nie da rady na jego podstawie stwierdzić czy przyrosty ok (wbrew opinią wygłaszanym tutaj przez niektórych). Tak samo jednorazowy wyniki bety. Dopiero jak powtórzysz po 48h to będzie wiadomo czy przyrost prawidłowy. Na tą chwilę jedyne co możesz to postarać się nie denerwować, bo i tak na rozwój sytuacji nie masz wpływu. Mogłaś wyłapać ciążę biochemiczną, może mocz bardziej rozcieńczony, a może testy wadliwe? Trzymam kciuki 🤞❤️ poczekaj do jutra, powtórz badanie w tym samym laboratorium o tej samej godzinie.

Ps. Możesz z betą oznaczyć poziom progesteronu.
Jestem w 3 tygodniu ciąży 😊
 
reklama
Do góry