reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście + Beta-HCG

reklama
jesteś w ciąży :) te kreski są dość wyraźne (a nawet najbledsze potwierdzają ciążę), a beta zatwierdza, ze to nie pomyłka :)
Kundlica jaki śliczny avatar ;)))))
I nieprawda,ze dopiero w 6 tygodniu jest widoczna ciaza.Mozna isc w 5,a byc moze potrzebny bedzie progesteron.
 
Wynik jest prosty do interpretacji - jesteś w ciąży, gratulacje :)
Testy też widoczne gołym okiem, więc w tej chwili jedyne, co możesz zrobić, to sprawdzić przyrost bety i cierpliwie czekać na wizytę u ginekologa :)
 
Kundlica jaki śliczny avatar ;)))))
I nieprawda,ze dopiero w 6 tygodniu jest widoczna ciaza.Mozna isc w 5,a byc moze potrzebny bedzie progesteron.
Malanowski Ty szpiegu! [emoji16] Dziękuję bardzo [emoji3590]

Dziewczyny dobrze pisza [emoji4] ja pierwsza betę miałam jeszcze niższa a okazało się że przyrosty piękne i aktualnie końcówka 12tc [emoji4]
 
reklama
Bardzo martwi mnie tak niska beta... A na badania mogę iść dopiero jutro 😔
Każda beta od czegoś zaczyna. Nie pojawia się magicznie w tysiącach w naszym organizmie :) jeśli chcesz, sprawdź przyrost po 48h. Jedno jest pewne, jesteś w ciąży, więc trzymam kciuki za dobry rozwoj :)

Na pierwszym USG byłam w 5 tygodniu, bo tak byłam już wcześniej umówiona z lekarzem na powtórkę cytologii. Nie było jeszcze widać zarodka ani tym bardziej serduszka, ale było widać, że ciąża rozwija się w macicy. Po dwóch tygodniach był mały kurczak z serduszkiem :)
 
Do góry