reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Ogólnie cykle mam 31-dniowe. Pierwszą betę miałam w 29 dniu i miałam 204. Dzisiaj w 32 dniu robiłam powtórkę i wynik będę mieć w poniedziałek. Aż teraz patrzę na wasze niższe i się zastanawiam czy mam dobrze czy źle...
Co do mówienia - w pracy u mnie wiedzą, ale pracuję w handlu w sklepie z elektroniką i musiałam to powiedzieć dla mojego dobra. Na szczęście mam świetnego kierownika, który nie widzi przeszkód w tym bym od lipca szła na L4, zwłaszcza, że jestem z tych chudych patyków - ważę tylko 42 kg i utrzymanie ciąży może mieć u mnie kluczowe znaczenie.
Moja beta w dzień @ była 235.
 
Hej ;) czy macie jakieś objawy ciąży? Ja wg apki 4+6, ale wiem ze owu była późno, więc z dwa a trzy dni mniej. Objawów nie widać. Trochę bolą czasem piersi, ale np dziś nie.
 
Wg apki u mnie 3+5, cycki bolą ze Hej, zgaga i mega apetyt. Po za tym ok. A i wypryszczylo mnie brzydko tez. Ważyłam się i zaczynam z 55kg.
 
Hej 😀 dołączam do Was. Pytanie mam, bo w ciąży odrzuca od papierosów, mi bardzo ładnie pachnie jak ktoś pali, przed ciaza tak nie miałam 🤔 czy to normalne? Ja osobiście nie pale.
 

Załączniki

  • 0262a4ad-930d-4991-99c5-254f00eeafbf.jpg
    0262a4ad-930d-4991-99c5-254f00eeafbf.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 91
reklama
Hej 😀 dołączam do Was. Pytanie mam, bo w ciąży odrzuca od papierosów, mi bardzo ładnie pachnie jak ktoś pali, przed ciaza tak nie miałam 🤔 czy to normalne?
 
Do góry