reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
U mnie maluszki w wieku 5 i 3 lata a jak u Was ?
Jutro mam wizytę i nie ważne która to ciąża stresuje się tak samo ;/
4 latni syn :) od tamtej pory jedno wczesne poronienie i problem z ponownym zajsciem w ciaze. Więc modlę się do Boga żeby wszystko było w porządku. Kobietki jeszcze tylko 5 tygodni i będziemy mogły trochę odetchnąć...
 
Wróciłam z wakacji. Było fajnie, ale mdłości, rzyganko mnie dobiły. Wy tu takie pyszne jedzonka, a ja jak taki leń nie robię nic nie mam siły.
 
Ja mam córeczkę 10 miesięcy [emoji4] będę trzymać kciuki za pozytywne wiadomości [emoji4]
Ja mam 8 miesięcznego na pokładzie syna
Lekarz stwierdził że 22/23 luty. Czyli tak jak z OM [emoji846] a 23 luty to moje urodziny [emoji85][emoji28]
Mi niby z OM 28.02-1.03 wychodzi a w apce preglife gdzie przy pierwszym się sprawdziła wychodzi 26 luty a mąż 27 ma urodziny
 
Nie odzywałam się dziewczyny bo ostatnio mam kiepski czas. Dzisiaj dopiero udało mi się Was nadrobić, a zajęło mi to trochę, ale złe samopoczucie daje mi się we znaki. Właśnie się zaczął etap z problemem z jedzeniem, wszystko mi smierdzi, na jedzenie patrzeć nie mogę i jestem mega słaba. Tylko bym leżała. Jedyne co mogę zjeść to jasne pieczywo z masłem i solą lub z serkiem typu Almette. Nic więcej. Cały dzień potrafi mi się odbijać i czuję się jak na kacu.

U mnie termin z apki wypada na 23 lutego :)
 
Cześć Dziewczyny! Jestem tu nowa 😊 podzielę się moją króciutką historią, bo już trochę świruję...

https://www.babyboom.pl/forum/conversations/

reklama

Lutowe mamy 2022 :)

Przestań obserwować
N

natka777

Fanka BB :)

Hej
Nie znalazłam takiego wątku, więc zakładam i zapraszam wszystkie mamusie z terminem na luty 2022 :)

Lubię to!CytatOdpowiedz
Zgłoś

reklama
[IMG alt="Cappuccinko1988"]https://mxf01.bbstatic.pl/avatars/m/203/203440.jpg?1612076312[/IMG]

Cappuccinko1988

Fanka BB :)

natka777 pisze:
Hej
Nie znalazłam takiego wątku, więc zakładam i zapraszam wszystkie mamusie z terminem na luty 2022 :)
Jest już od kilku dni : lutowe mamusie 2022

Lubię to!CytatOdpowiedz
Zgłoś
D

Dusiaczek90210

Hej 😊 jutro zaczynam 9.tydzień. Wszystko było super, do zeszłego poniedziałku, gdy w terminie spodziewanej miesiączki pojawiło się u mnie plamienie różowe. Pojechałam na izbę przyjęć, wszystko było ok z dzieckiem, dostałam Duphaston. W środę plamienie, ale już z krwią. Moja gin na urlopie, więc pojechałam do innej - świetnego lekarza. Dostałam luteinę, Duphaston, chociaż nie wiadomo skąd plamienie, bo wszystko ok z dzieckiem, wygląd na usg i tętno. Dowidziałam się tylko, że póki co ciąża jest nisko, ale mzoe się podniesie i że mam trochę za twardą macicę. Dostałam magnez 3x1. Teraz dosłownie świruję 😔 do tej pory podchodziłam do ciąży normalnie, czy się o niej dowiedziałam dwa dni później pojechałam na urlop nad morze... Miałam i dalej mam mdłości, jadłowstręt, wymioty, ale powtarzałam sobie, że takie uroku ciąży. Teraz dużo leżę, boję się podnosić czegokolwiek, boję się gwałtowniej ruszać 😔 mąż mnie pociesza i uspokaja, ale wiem, że do następnej wizyty i badań prenatalnych to będzie wielka walka, żeby się nie martwić na zapas 😔
 
Halo jest tu kto??
Dopadł mnie straszny bol glowy 😞 niestety wróciły lęki ze cos mi jest strasznego... Zaanac nie moge, mimo ze sobie powtarzam ze to nic takiego to gluoie myśli niebdaja spokoju 😭
 
reklama
Halo jest tu kto??
Dopadł mnie straszny bol glowy 😞 niestety wróciły lęki ze cos mi jest strasznego... Zaanac nie moge, mimo ze sobie powtarzam ze to nic takiego to gluoie myśli niebdaja spokoju 😭
Przede wszystkim nie denerwuj się. Może za mało piłaś dzisiaj wody? Bóle głowy podobno są normalne... Napij się szklankę wody i spróbuj zasnąć kochana
 
Do góry