reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Racja, przepraszam 😘
Poród był udany i w miarę szybki. Ważył 3650 i 55cm. Teraz ma 10 kg i 86cm.
Nie miałem czasu kurcze siedzieć i czytać i odpowiadać. Teraz mam wakacje, jestem u rodziców, opuściłam moje marcowe 2022forum i wróciłam do was 😀
 

Załączniki

  • 16258406533377241373465239936762.jpg
    16258406533377241373465239936762.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 67
Racja, przepraszam 😘
Poród był udany i w miarę szybki. Ważył 3650 i 55cm. Teraz ma 10 kg i 86cm.
Nie miałem czasu kurcze siedzieć i czytać i odpowiadać. Teraz mam wakacje, jestem u rodziców, opuściłam moje marcowe 2022forum i wróciłam do was 😀
;p czemu opuscilas marcowe :D? Jesteśmy takie fajne że ciężko z nami sie rozstac :D?
 
Dokładnie tak 😄
Zresztą nawet nie wiem jak rozwija się ciąża. Byłam u gina jak jeszcze nic nie było widać, bo infekcję miałam. Teraz jestem na wakacjach i mam 5+3 więc wciąż słabo. Czekam. Jak coś będzie, to może wrócę, ale nie jestem aż tak podekscytowana tym jak one. Wy byłyście super, wszystko z umiarem.

A jak to jest z jedzeniem tych serów. Bo mam w domu żółty dojrzewający. To mogę, czy nie?
 
Dokładnie tak 😄
Zresztą nawet nie wiem jak rozwija się ciąża. Byłam u gina jak jeszcze nic nie było widać, bo infekcję miałam. Teraz jestem na wakacjach i mam 5+3 więc wciąż słabo. Czekam. Jak coś będzie, to może wrócę, ale nie jestem aż tak podekscytowana tym jak one. Wy byłyście super, wszystko z umiarem.

A jak to jest z jedzeniem tych serów. Bo mam w domu żółty dojrzewający. To mogę, czy nie?
Możesz jeść wszytsko tylko pasteryzowane. Powinno być napisane na opakowaniu. Ja na początku straszne mialam zachcianki na cameberga.
 
Racja, przepraszam 😘
Poród był udany i w miarę szybki. Ważył 3650 i 55cm. Teraz ma 10 kg i 86cm.
Nie miałem czasu kurcze siedzieć i czytać i odpowiadać. Teraz mam wakacje, jestem u rodziców, opuściłam moje marcowe 2022forum i wróciłam do was 😀
Śliczny chłopczyk. Fajnie że dobrze wspominasz poród :) oby ten też był taki szybki i udany ...:)
 
reklama
Do góry