reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Moja od wczoraj łapie się za zabawki i próbuje stawać. O ja nie mogę... Dobrze że w piątek mamy ortpede bo się boję o stawy i stopki 😱
 
Moja od wczoraj łapie się za zabawki i próbuje stawać. O ja nie mogę... Dobrze że w piątek mamy ortpede bo się boję o stawy i stopki 😱
Spokojnie, widocznie jest na tyle silna i gotowa że wstaje. Sama jej nie stawiasz i przecież nie przywiążesz jej żeby tylko leżała a nie wstawała. Nasza starsza córka miała 6,5 miesiąca i zaczęła wstawać i wszystko było ok
 
A jak u was z raczkowaniem u mnie w niedziele zrobił pierwsze próby a teraz chciałby tylko raczkować na podłodze a jeszcze pada ma buzie boję się że zrobi sobie krzywdę ale z mówieniem bardzo słabo
 
A jak u was z raczkowaniem u mnie w niedziele zrobił pierwsze próby a teraz chciałby tylko raczkować na podłodze a jeszcze pada ma buzie boję się że zrobi sobie krzywdę ale z mówieniem bardzo słabo
U nas mniej więcej od tygodnia raczkuje. Na początku na macie tylko a od wczoraj ucieka i zwiedza dom także trzeba uważać żeby nie rozdeptać 😄
 
reklama
U nas mniej więcej od tygodnia raczkuje. Na początku na macie tylko a od wczoraj ucieka i zwiedza dom także trzeba uważać żeby nie rozdeptać 😄
A nie boisz się że upadnie na buzie mój na miękkim też samodzienie raczkuje ale widzę jak często noskiem wali w podłoże więc ograniczam chodzenie po podlodze a on chce tylko być na dywanie poza tym uwielbia wszystkie rośliny śmiejemy się że zanim podrośnie w domu nie zostanie żaden kwiatek
 
Do góry