reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Lusia04, przepis na maxi king, w dwóch częściach, bo w jednej był za duży plik. Ja po każdej warstwie daje herbatniki.
 

Załączniki

  • IMG_20210718_113355.jpg
    IMG_20210718_113355.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 34
  • IMG_20210718_113440.jpg
    IMG_20210718_113440.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 30
Cześć, cieszę się że Was znalazłam.
Dziś właśnie mija 10 tydzień i jest wszysko w porządku .
Ale... Nie umiem się tym cieszyć. Tak strasznie się boję przed każdą wizyta .
Starania były przez 8 lat, raz ciąża z pustym jajem. Od tamtej pory wiele lat leczenia ... bez sukcesów.
Od ponad roku podjęłam decyzję że już rezygnuje .
No i stało się, do tej pory ciężko mi uwierzyć że jestem w ciąży.
Jestem przed 40 stką. Mam 12 letnie dziecko.
Za dwa tygodnie prenatalne. Też się cholernie boję. Też tak macie ? Że przeważa smutek niż radość?
Ja niestety też ciągle wszystkim się stresuję, napewno po prenatalnych odetchniemy 😀♥️
 
O i wstaje siusiu, podcieram się i uplawy żółte idące w brąz i już od razu sztywna jestem. Milion analiz co teraz robić?
Pewno Cię nie pocieszę ja plamienie od 7 tyg obecnie jestem w 12 tyg, nie dość że mam krwiaka to jeszcze polipa doczesnej, są 3 dni kiedy plamienia nie mam i z powrotem się zaczynają.
 
reklama
O i wstaje siusiu, podcieram się i uplawy żółte idące w brąz i już od razu sztywna jestem. Milion analiz co teraz robić?
Cały czas mam żółte uplawy... Mówiłam ostatnio na wizycie, Lekarz zbadał powiedział, że śluzu jest dużo, zrobił cytologię i kazał brać dopochwowo lactowaginal. Biorę co drugi dzień. Cały czas żółte uplawy są i to mnie stresuje bardzo. Na następnej wizycie powiem że to mnie niepokoi, ma sprawdzić pod kątem czystości pochwy, bo wydaje mi się że mam jakąś infekcje 🤔 nic nie swędzi nie piecze ale uplawy są.
 
Do góry