reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dzisiaj miałam koszmarną noc...śniły mi się głupoty i w dodatku mam schizy, że coś jest nie tak bo jakoś tak mniej objawy czuje. Nie wiem czy to przez to, że się przyzwyczaiłam czy rzeczywiście czuje mniej. Piersi na początku bardzo mnie bolały, a teraz jakby mniej. Brzuch od czasu do czasu zakluje...a ginekolog dopiero za tydzień 😱
Ja też mniej czuję objawy teraz, piersi wcześniej bardzo bolały, teraz jakby tylko trochę, ale pojawiło się na nich dużo widocznych żył i się powiększyły. Myślę, że to po prostu będzie się zmieniać z czasem.

Dziewczyny, czy któraś z Was doświadcza suchości pochwy? Ja strasznie :( mam tam sucho jak na Saharze. Aż mnie szczypie :( nie wiem jak sobie pomóc. Dzisiaj podczas wizyty w toalecie pojawiło się nawet trochę krwi, przeraziłam się, że to jakieś plamienia, ale to od śluzówki, troszkę mi pękła. Jest aż tak źle :( Idę dzisiaj do ginekologa, na pewno go o to spytam. Czy to normalne? Nie pamiętam, żebym w pierwszej ciąży tak miała.
 
reklama
Ja też mniej czuję objawy teraz, piersi wcześniej bardzo bolały, teraz jakby tylko trochę, ale pojawiło się na nich dużo widocznych żył i się powiększyły. Myślę, że to po prostu będzie się zmieniać z czasem.

Dziewczyny, czy któraś z Was doświadcza suchości pochwy? Ja strasznie :( mam tam sucho jak na Saharze. Aż mnie szczypie :( nie wiem jak sobie pomóc. Dzisiaj podczas wizyty w toalecie pojawiło się nawet trochę krwi, przeraziłam się, że to jakieś plamienia, ale to od śluzówki, troszkę mi pękła. Jest aż tak źle :( Idę dzisiaj do ginekologa, na pewno go o to spytam. Czy to normalne? Nie pamiętam, żebym w pierwszej ciąży tak miała.
Ja Mam odwrotnie, wkładkę zmieniam parę razy dziennie. Zapytaj i daj znać co to takiego, kolejny zdiagnozowany dziwny objaw będziemy miały do kolekcji 😊 i właśnie po to nam prywatna grupa
 
Dzisiaj miałam koszmarną noc...śniły mi się głupoty i w dodatku mam schizy, że coś jest nie tak bo jakoś tak mniej objawy czuje. Nie wiem czy to przez to, że się przyzwyczaiłam czy rzeczywiście czuje mniej. Piersi na początku bardzo mnie bolały, a teraz jakby mniej. Brzuch od czasu do czasu zakluje...a ginekolog dopiero za tydzień 😱
Widzę ze nie tylko ja tak schizuje 🙈😂
Tez śnią mi się codziennie jakieś dziwne rzeczy… 😳 i z piersiami mam dokładnie tak samo, czytałam ze to może być dlatego ze potrzebują trochę „odpoczynku” i faktycznie jest tak ze jak kilka dni bolą tyle co nic to później przychodzi jeden dzień gdzie czuje je przy każdym kroku. Także luzik, nie jesteś sama ☺️
 
Ok, czyli jak były dwie kropki to na pewno są dwa serca - nie pomyliła się. To nie wiem czemu od razu nie powiedziała że biją dwa...
Biorąc pod uwagę to, że Cie od razu nastraszyła, to pewnie nawet nie zarejestrowała tego, że powiedziała tylko o jednym serduszku. Jutro masz wizytę u kogoś innego chyba prawda? Mam nadzieję, że trafisz na rzetelniejszego lekarza, który wszystko Ci pięknie wytłumaczy ❤️

Jestem już po wizycie. Niestety echa zarodka nadal nie udało się wychwycić. Od poprzedniej wizyty 14.07 Pojawił się malutki zarodek 2,5 mm i mam pojawić się za 10 dni. Lekarz powiedział mi, ze mam się nie nastawiać ani za ani przeciw. Chyba, patrząc na Wasze historie, pójdę jeszcze do jakiegoś prywatnego z lepszym sprzętem usg, bo ten wydaje się nie być najwyższej jakości :)
Nie nastawiam się na najgorsze, bo podobno ciąża jest młodsza niż wychodzi z OM….
Wg OM wychodzi mi 7+0, zarodek odpowiada 5+5
Jeśli masz taką możliwość, to umów się do kogoś z lepszym sprzętem :) zawsze będziesz spokojniejsza.

Przede mną dzisiaj ciężki dzień. Syn postanowił obudzić się o 6:40 🤣 jestem ledwo żywa😁
 
Dokładnie tak ale już mam stresa a Wy jakie macie objawy ciąży?? Mnie strasznie bolą piersi i zaczynam chodzić częściej do łazienki
 
reklama
Dziewczyny, stworzyłam ukrytą grupę żeby nikt niechciany, nieznajomy Nas nie odkrył 😁😁😂
Jeśli któraś chce dołączyć to proszę o wiadomość prywatna i wyślę link.
Zdajemy sobie sprawę że możemy za jakiś czas wchodzić w tematy prywatne i nie chciałybyśmy żeby gdzieś to ktoś wyniósł poza grupę.
 
Do góry