reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
A wczoraj przyszły mi te pieluszki Bambo natura więc od dzisiaj testujemy:)
testuj i daj znać. mam jeszcze trochę happy ale jak się skończą to też kupię te bambo. a tak mi się przypomniało, że jakoś w styczniu tego roku UOKiK opublikował wyniki testów pieluszek, było tam chyba z 10 znanych marek i najlepszą ocenę dostały Babydream, ale te różnice w punktacji nie były jakieś wielkie
 
testuj i daj znać. mam jeszcze trochę happy ale jak się skończą to też kupię te bambo. a tak mi się przypomniało, że jakoś w styczniu tego roku UOKiK opublikował wyniki testów pieluszek, było tam chyba z 10 znanych marek i najlepszą ocenę dostały Babydream, ale te różnice w punktacji nie były jakieś wielkie
Testuje testuje...na pierwszy rzut oka...super...mięciutkie...cieniutkie...delikatne...nie śmierdzą...zobaczymy jak się sprawdzą w najważniejszej kwestii...ale to potrzeba czasu...Co do tego testu to też to czytałam...i kupiłam nawet babydream na próbę....nie polecam...sztywne..grube jakieś...mi nie podeszły i w życiu bym ponownie nie sięgnęła...ale często są na promocji więc można się samemu przekonać...:)Chociaż szkoda kasy nawet na promocji ale to tylko moja opinia...:)
 
Mój ma dzisiaj 19 tygodni i też nie wkłada stópek do buzi, nawet sam z siebie nie jest nimi zainteresowany dopiero jak ja mu je pokażę 😊
Przekręca się z pleców na boki i coraz bardziej świadomie i częściej mu się zdarzy z brzucha na plecy😉
U nas na razie 4 razy miało to miejsce, ale chyba przypadkiem. Ale sama się dziwi sobie ze tak robi
 
testuj i daj znać. mam jeszcze trochę happy ale jak się skończą to też kupię te bambo. a tak mi się przypomniało, że jakoś w styczniu tego roku UOKiK opublikował wyniki testów pieluszek, było tam chyba z 10 znanych marek i najlepszą ocenę dostały Babydream, ale te różnice w punktacji nie były jakieś wielkie
Babydream produkuje bella - czyli te same co Happy. Bo jak do męża do pracy przyjeżdżają te pieluchy to te i te.
 
Też wyczytałam, że na stópki w buzi jest jeszcze czas, więc musiałam źle zapamiętać co mi fizjo mówiła na ten temat. Kamień z serca, że Wasze maluchy jeszcze tego nie robią, jestem spokojna 😁 mój chwyta za stópki i bawi się nimi, ale dopiero jak mu o nich przypomnę ćwiczeniami, to wtedy do końca dnia pamięta 😂
super ćwiczeniem jest : siadasz przed dzieckiem jego ręce łapią stópki Ty trzymasz swoimi rėkoma żeby nie puścił i rolujesz go na boki mój chichra się nie samowicie 😂 a przy okazji wydłuża szyję, znosi napięcie w obręczy, roluje kręgosłup i wzmacnia brzuch i zainteresowanie nóżkami.
 
testuj i daj znać. mam jeszcze trochę happy ale jak się skończą to też kupię te bambo. a tak mi się przypomniało, że jakoś w styczniu tego roku UOKiK opublikował wyniki testów pieluszek, było tam chyba z 10 znanych marek i najlepszą ocenę dostały Babydream, ale te różnice w punktacji nie były jakieś wielkie
czytałam szkoda gadać 🙄 mogliby sprawdzić skład a nie 🤨
link
ja stosuje już 4 ms bamboo nature i nic ich nie przebije
no jeszcze rewelacyjne muumi baby ale cena rozwala ☹️
 
Testuje testuje...na pierwszy rzut oka...super...mięciutkie...cieniutkie...delikatne...nie śmierdzą...zobaczymy jak się sprawdzą w najważniejszej kwestii...ale to potrzeba czasu...Co do tego testu to też to czytałam...i kupiłam nawet babydream na próbę....nie polecam...sztywne..grube jakieś...mi nie podeszły i w życiu bym ponownie nie sięgnęła...ale często są na promocji więc można się samemu przekonać...:)Chociaż szkoda kasy nawet na promocji ale to tylko moja opinia...:)
Podobno właśnie są mega sztywne, że sztywniejsze od Dady. No to ja nawet nie będę ich testowała. Zostaje przy Dadzie 😁 Cjoc na razie używamy Pampersa bo dostaliśmy w prezencie kilka paczek i musimy dwójki skończyć a potem wchodzimy na trójki z Dady 🙂
 
Podobno właśnie są mega sztywne, że sztywniejsze od Dady. No to ja nawet nie będę ich testowała. Zostaje przy Dadzie 😁 Cjoc na razie używamy Pampersa bo dostaliśmy w prezencie kilka paczek i musimy dwójki skończyć a potem wchodzimy na trójki z Dady 🙂
Ja bym bardzo chciała dady używać przy młodej ale zaraz tylek odparzony i taki finał bo za grube. Babydream są sztywne to prawda.
 
reklama
Do góry