reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

😱 masakra co lekarz to opinia, ciekawe skąd to się bierze, bo przecież jeśli są jakieś badania naukowe na szkodliwość czegoś to wszędzie powinna być jedna wersja , zwłaszcza jak wypowiadają się specjaliści... Tak samo z tymi bibsami, szukałam info o ich szkodliwości, bo zewsząd trąbią, że złe i nie znalazłam nic poza bełkotem jakichś randomów w necie 🤷
 
reklama
Ja właśnie wracam tez od neurologopedy chodze z 5 latka. I sie pytalam o ten bidon, i mowi że super, że dziecko ćwiczy mięśnie w buzi i przygotowuje się aparat mowy
ja też u neurologopedy w poradni neantologicznej dla wcześniaków i powiedzieli ze jest super ale napewno nie będzie pił bo za mały jest 😂ale im mina zrzednie teraz jak będziemy na kontroli bo pije jak smok.
u mnie właśnie powiedziały że napewno nie butelka ze smokiem bo wtedy dziecko nie odróżnia czy mleko czy woda i potem jeść nie chce i nie oduczę smoka.
oczywiście polecały też zwykle kubki ale nadal twierdziły że za mały bo wcześniak 😂

edit a dodam jeszcze że kaszki odradzają z butelki tylko łyżka a przecież to też takie modne specjalne smoczki są 🙄 nam powiedziała że to wygodnictwo rodziców a producenci szybko okazję łapią
 
Kurcze no to rzeczywiście. Dziewczyny tak na marginesie to ja nic nikomu nie narzucam tylko chciałam się podzielić z tym czego się dowiedziałam
 
Dziewczyny, tak zachwalalyscie ta bawelne organiczna w Pepco, ze az przy okazji spaceru poszlam zobaczyc. I co? Z siatami wrocilam do domu-piekne wzory takie na jesien, uwielbiam takie. I w dotyku super-zobaczymy jak sie sprawdzi, bo to nasze pierwsze zakupy z Pepco.
 
Dziewczyny, tak zachwalalyscie ta bawelne organiczna w Pepco, ze az przy okazji spaceru poszlam zobaczyc. I co? Z siatami wrocilam do domu-piekne wzory takie na jesien, uwielbiam takie. I w dotyku super-zobaczymy jak sie sprawdzi, bo to nasze pierwsze zakupy z Pepco.
daj znać jak po praniu?
ja się w sobotę wybieram bo kawałek mam🤪
 
ja też u neurologopedy w poradni neantologicznej dla wcześniaków i powiedzieli ze jest super ale napewno nie będzie pił bo za mały jest 😂ale im mina zrzednie teraz jak będziemy na kontroli bo pije jak smok.
u mnie właśnie powiedziały że napewno nie butelka ze smokiem bo wtedy dziecko nie odróżnia czy mleko czy woda i potem jeść nie chce i nie oduczę smoka.
oczywiście polecały też zwykle kubki ale nadal twierdziły że za mały bo wcześniak 😂

edit a dodam jeszcze że kaszki odradzają z butelki tylko łyżka a przecież to też takie modne specjalne smoczki są 🙄 nam powiedziała że to wygodnictwo rodziców a producenci szybko okazję łapią
Ja nawet bym nie pomyślała, żeby kaszkę podawać w butelce, jak kupowałam smoczki do butelki to dopiero ogarnęłam, że jest w ogóle coś takiego jak smoczek do kaszki i aż nie dowierzałam 😱 kaszki na pewno nie będę podawać mu z butelki, bo raz, że musiałabym to rozrzedzić, a kaszka musi być w miarę gęsta, a dwa bałabym się, że się zakrztusi 😱 poza tym tak jak piszesz, chcę oduczyć go smoczka w porę, póki co walczymy ze smoczkiem, a potem przyjdzie czas na butelkę, więc butelką tylko to co trzeba podać. Byle Czaruś nie był po ojcu, że chyba jeszcze w przedszkolu ciągnął z butelki 😱🙈
 
Dziewczyny, tak zachwalalyscie ta bawelne organiczna w Pepco, ze az przy okazji spaceru poszlam zobaczyc. I co? Z siatami wrocilam do domu-piekne wzory takie na jesien, uwielbiam takie. I w dotyku super-zobaczymy jak sie sprawdzi, bo to nasze pierwsze zakupy z Pepco.
Za taką cenę najważniejsze że materiał super dla dziecka, a jak się zniszczy to nie szkoda😁
 
reklama
Dziewczyny, tak zachwalalyscie ta bawelne organiczna w Pepco, ze az przy okazji spaceru poszlam zobaczyc. I co? Z siatami wrocilam do domu-piekne wzory takie na jesien, uwielbiam takie. I w dotyku super-zobaczymy jak sie sprawdzi, bo to nasze pierwsze zakupy z Pepco.
Ja zaraz ruszam do Pepco na shopping, mam nadzieję, że coś fajnego w naszym rozmiarze jeszcze będzie 😁 z bawełny organicznej miałam na początku śpiocha, a teraz rampersa i super są! Tzn. śpioch był, bo już dawno za mały 😂
 
Do góry