reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a petting? Zwariowałam?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Oliwia14567

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Maj 2021
Postów
32
Witam. Mam dość według mnie głupie pytanie ale mam nadzieję, że ktoś mądrzejszy ode mnie mi na nie odpowie. Jeżeli uprawiliśmy petting z chłopakiem i doszło do sytuacji kiedy ocierał się o moje wargi sromowe (na długo przed wytryskiem). Następnie wytrysk nastąpił na mój brzuch i wszystko zostało dokładnie wytarte, i na tym zakończyliśmy zabawę. Czy jest możliwość zapłodnienia? Jestem w trakcie dni płodnych. Dodam że po ocieraniu się przeszedł do penetracji palcem. Nie jestem w stanie określić czy preejakulat wystąpił czy nie.
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi, liczę się z tym , że pytanie jest co najmniej głupie, bo wiem jak dużo par ma problem z zajściem w ciąże przy pełnym wytrysku w pochwie .. a ja pytam o takie coś. Jednakże nie daje mi to spokoju a do miesiączki 16 dni.
 
reklama
Powiem tylko tyle:
Nie znam nikogo, kto zaciążyłby z palca. Znam za to mnóstwo par, które mimo regularnego współżycia, monitoringu cyklu i garści leków - w ciążę zajść nie mogą.
Pomyśl o tym.
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Również znam takie osoby , bardzo im współczuję, kocham dzieci , i wiem że prędzej czy później sama zostanę mamą. Jednakże na tą chwilę boje się takiej sytuacji i po prostu stres sam robi swoje. Dlatego chciałam zapytać tutaj , bo wiem ile osób z doświadczeniami przegląda te fora.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry