reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja a ciąża?

Dołączył(a)
30 Sierpień 2023
Postów
12
Witam, mam nietypowa sytuację i zaczynam już powoli wariować, więc potrzebuję rzetelnej porady.
Od 5 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne. Robię to regularnie, żadnej nigdy nie pominęłam, zawsze o tej samej porze (najdłuższy poślizg czasowy wynosił około 1 godzinę, na początku zażywania).

Wraz z partnerem uprawialiśmy petting, podczas 5 dnia miesiączki (jakieś 10 dni temu) i 3/4 dni po miesiączce. W żadnym z tych przypadków nie było penetracji, plemniki nie miały szans w bezpośredni sposób dostać się do pochwy. Nie zostały tez przeniesione na palcach, jestem tego pewna. Jedynie penis mógł przez chwile ocierać się lub dotknąć okolice warg sromowych i łechtaczki. Oczywiście było to przed wytryskiem (ale mógł być na nim preejakulat).

Wiem, że w takim przypadku szansa na zajście w ciąże jest praktycznie zerowa, zważywszy na fakt, ze nie było penetracji, a ja sama biore tabletki.

Jednak od dobrych 3 dni boli mnie brzuch, w taki charakterystyczny sposób jak przed okresem, a przecież do niego jeszcze sporo czasu. Mam tez wrażenie, że jem więcej niż wcześniej, że mam większy apetyt.

Czytałam wiele artykułów na internecie, i nie wiem czy teraz sobie wymyślam te objawy, czy rzeczywiście je mam. Chociaż wiem, że to durne, to czy w takiej sytuacji istnieje szansa ciąży?

Bo zaczynam już trochę wariować, mimo ze wiem, jak głupie jest to pytanie.

Z góry dziękuje za odpowiedz.
 
reklama
reklama
To testu i tak musze poczekać, bo za wczesniej żeby wykazał
Kochana, w twoim przypadku można obstawiać wynik i z góry każdy ci powie, że test wyjdzie negatywny.
Przecież nawet do seksu nie doszło.
Te plemniki mysiałyby mieć jakieś nadprzyrodzone moce albo być uczniami Hucka Norrisa, żeby z zewnątrz dostać się do środka .
Stresujesz się na maxa więc i okres ci się spóźnia .
 
Do góry