reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny kochane. Jestem w tym szpitalu i wyszła lichutka morfologia co jest powodem anemii.. Czy któraś z Was miala z tym doświadczenie? W jaki sposób ona wplywa na ciążę? Proszę o pomoc.
 
Hej. Ale się rozpisalyscie. Nie było mnie że trzy dni A tu tyle stron. Super bo lubię czytać co tam u Waszych brzuszków. Doczytam wieczorem bo niestety mnie praca wzywa. ChcialamChciałam napisać do dziewczyn które martwią się że nie czują ruchów. Ja też byłam w tej grupie osób. Poczułam pierwsze ruchy w 20 tyg przez tydz było to takie delikatne bulgotanie A od wczoraj A jestem w 21 tyg tak kopię że jest to już zauważalne na zewnątrz. Oczywiście bardzo się z tego cieszę ale przyszły kolejne nerwy bo dziś czują ruchy bardzo nisko. Więc już to taka nasza natura że zawsze będziemy się stresować. U mnie również jest też zakaz przychodzenia z mężem do lekarza A szkoda bo ja zawsze na wizycie się denerwuje A mąż smacznie sobie śpi w samochodzie.😀
 
ACARD biorę od starań i mam brać do końca. Do tego biorę jeszcze heparynę 2 x dziennie. Jeśli lekarz prowadzący zalecił Ci branie leków, to nie odstawiałabym po jednorazowej wizycie u innego lekarza.

ANEMIA - mam niewielką, dostałam na to żelazo, ale jeszcze nie robiłam badań, więc nie wiem jeszcze na ile pomaga.

ZAPARCIA - żeby nie cisnąć, to polecam czopki glicerolowe. W ciąży je można brać, a mi jako jedynie pomagają właśnie one. Przy braniu żelaza zaparcia mogą być jeszcze e większe.
 
ACARD biorę od starań i mam brać do końca. Do tego biorę jeszcze heparynę 2 x dziennie. Jeśli lekarz prowadzący zalecił Ci branie leków, to nie odstawiałabym po jednorazowej wizycie u innego lekarza.

ANEMIA - mam niewielką, dostałam na to żelazo, ale jeszcze nie robiłam badań, więc nie wiem jeszcze na ile pomaga.

ZAPARCIA - żeby nie cisnąć, to polecam czopki glicerolowe. W ciąży je można brać, a mi jako jedynie pomagają właśnie one. Przy braniu żelaza zaparcia mogą być jeszcze e większe.
Bierzesz heparyne 2 razy dziennie? Jaką dawkę?
 
reklama
Do góry