reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Hej dziewczyny. Co sadzicie o podrozy samolotem w pierwszym trymestrze ciazy? Mam na mysli ok. 8 godzinna podroz.
lecialam w ciazy w 4tc (lecialam na wakacje nie wiedzac ze jestem w ciazy ) i 6 tc (musialam jakos wrocic :))) ok 4 godz w kazda strone ale swiadomie raczej bym sie nie wybrala
wszystko bylo ok
bratowa latala na uczelnie co 2 tyg od samego poczatku tez bylo ok :)
ale nikt ci nie zagwarantuje ze bedzie ok .. niby nie ma przeciwskazan ale ja to panikara ale moje ciaze do latwych nie nalezaly wiec wole dmuchac na zimne ...
 
reklama
Też się nad tym dzisiaj zastanawiałam i wydaje mi się że od razu pójdą cesarką ze względów bezpieczeństwa ale no nie wiem pewnie będą mnie pytać. U mnie minęło 8 lat od ostatniej. Ja po pierwszym porodzie po paru dniach trafiłam ponownie na stół ponieważ położna mnie tak załatwiła że wdała się infekcja🤷‍♀️
No co ty 😳😱 matko święta! Ale później już wszystko było ok? U mnie też 8 lat minęło 😅 zobaczę co moja doktorka na to 🤔 ogólnie boję się, że trzecie bobo będzie jeszcze większe od poprzedniego 🙈
 
Też się nad tym zastanawiam:) Idę od sierpnia na l4, urlop za granicę zaplanowałam na wrzesień. I ja zrobię tak, że na czas tego wyjazdu wezmę urlop w pracy. Boję się problemów z zusem🙄 Bo za wakacje to czytałam, że się mogą przyczepić. Nie wiem sama. Może któraś ma właśnie jakieś większe doświadczenia i tak jeździła w poprzedniej ciąży?:) Też się chętnie dowiem.😊
ja w poprzedniej ciazy na l4 bylam 5 dni u brata w Irlandii i żadnych problemów nie miałam. Poza tym tak się zastanawiam że jeśli np jest interwencja policji i wiadomo ze nie trzeba otwierać drzwi i ich wpuszczać to tym bardziej dlaczego miałabym otwierać komuś z zusu 🤣🤣
 
No co ty 😳😱 matko święta! Ale później już wszystko było ok? U mnie też 8 lat minęło 😅 zobaczę co moja doktorka na to 🤔 ogólnie boję się, że trzecie bobo będzie jeszcze większe od poprzedniego 🙈
Wszystko ok wyczyścili mi rane zasznurowali i zmienili położną. Bo poprzednia zamiast wietrzyć rane pozaklejała plastrami foliowymi 🤦‍♀️ a ja nie wiedziałam jak ma być. Nie jest reguła chyba że będzie większe .. mój syn urodził się mniejszy ale to wszystko indywidualnie. Z jaką wagą urodziły się Twoje dzieci ?😊
 
ja w poprzedniej ciazy na l4 bylam 5 dni u brata w Irlandii i żadnych problemów nie miałam. Poza tym tak się zastanawiam że jeśli np jest interwencja policji i wiadomo ze nie trzeba otwierać drzwi i ich wpuszczać to tym bardziej dlaczego miałabym otwierać komuś z zusu 🤣🤣
Jak nie otworzysz to wzywają Cię na komisję i mogą wstrzymać wypłatę zasiłku :/
 
ja w poprzedniej ciazy na l4 bylam 5 dni u brata w Irlandii i żadnych problemów nie miałam. Poza tym tak się zastanawiam że jeśli np jest interwencja policji i wiadomo ze nie trzeba otwierać drzwi i ich wpuszczać to tym bardziej dlaczego miałabym otwierać komuś z zusu 🤣🤣
Z tego co pamietam sa dwa rodzaje L4 jedno ze siedziszw domu a drugie ze mozesz "chodzic" ale szczerze to nie wiem jak teraz jest. Byćmoże się mylę.
 
reklama
No nawet jeśli, to przyślą zapewne list , obstawiam że po min 2 tygodniach z terminem pewnie za kolejne min 2 tyg. - czyli idziesz i mówisz ze byłaś w sklepie i tyle
No chyba to jest kwestia około 3 dni - tak gdzieś wyczytałam, ale może to było błędne info. Wole mieć pewność, że nie strace kasy 🙈
 
Do góry