reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Mnie zdziwiło, że w 7plus5 mi nie założył jeszcze karty ciąży. Ani nie zważył, nie zmierzył tętna. W poprzedniej to za każdym razem było. Pewnie na kolejnej wizycie założy tą kartę nie? Jakie miałyście 1 badania ? Ja mam mocz, morfologia, tsh i cukier. Na następną wizytę mam przynieść poprzedni wynik z grupy krwi
ja będę miała założona kartę przy następnej wizycie, jak już beda wyniki, więc może u ciebie tak samo 🙂 mnie też nie wazyly, tylko cisnienie mialam mierzone. Myślę że jak będzie karta to wtedy beda uzupełniać w resztę
 
reklama
Hej dziewczyny, ja już po oddaniu 6 fiołek z krwią 😉 💪 dziś 6+4 🌷 czuję się super, nic mi nie dolega poza pobolewaniem podbrzusza i piersi.
W czwartek o 10.00 mam wizytę to będzie 7+0 😊
Trzymajcie kciuki ✊
Ps. Współczuję wam tych mdłości, mam nadzieję że mnie nie dopadną 😁
 
Odpukać, ale dzisiaj póki co super :D


jakie duże dzieciaczki! Mój to mikrusek w porównaniu :D tylko 2.660/równo 40tc. Ale u mnie stwierdzili dystrofie macicy.

@Paula55 mam do Ciebie pytanie o tę dystrofię, czy to jest tak, że skoro mi ją wykryli w pierwszej ciąży, to drugie bobo też może być takie małe? Nie ma jakichś szans, żeby chociaż dobiło do 3kg?



Ja kartę będę miała założoną w 7tygodniu równie. W poprzedniej ciąży miałam założoną koło 8.
ja dostałam morfologię, mocz, tsh, glukozę, hcv, HIV, kiła toxoplazmozy dwie, różyczkę przeciwciała :)


TrZymam kciuki :)

Sorki, teraz odpowiem z sensem, bo wcześniej nie widziałam tego co napisałaś przed oznaczeniem mnie 🙈 Tak, raczej dzieciaczek znów będzie malutki, skoro przyczyną była budowa macicy. Ale 2600 to nie aż tak mało, nie martw się ;)
 
Ogólnie powiem wam, że z tym podróżowaniem w I trymestrze to trochę jedna wielka niewiadoma. Do tej pory nie miałam żadnego problemu z jazdą samochodem, miałam super plany na wakacje, a wczoraj nagle mnie dopadło. Mdłości takie, że ciężko było wytrzymać. I sam pobyt też do niczego, bo ja jestem do niczego. Albo mi niedobrze, albo sennie. I takie to podróżowanie i zwiedzanie 😩 Nigdy nie wiesz, jak się poczujesz.
Ja dlatego planuje wyjazd na początku II trymestru ;) Ale zobaczymy jak to będzie później wyglądać i co powie mi gin.
 
Ja dlatego planuje wyjazd na początku II trymestru ;) Ale zobaczymy jak to będzie później wyglądać i co powie mi gin.
Ja też planuję wypad za granicę we wrześniu w 2 trymestrze... wezmę chyba 2 tyg urlopu żeby L4 nie brać. Boję się tylko latać w ciąży... Może jednak lepiej skoczyć samochodem do Włoch. A ty planujesz lecieć? Samolotem zdecydowanie można wybrać fajniejsze kierunki...
 
Sorki, teraz odpowiem z sensem, bo wcześniej nie widziałam tego co napisałaś przed oznaczeniem mnie 🙈 Tak, raczej dzieciaczek znów będzie malutki, skoro przyczyną była budowa macicy. Ale 2600 to nie aż tak mało, nie martw się ;)

Jak się urodziłam, go miałam 2420 g. :))
O matko, dostałam dziś plamień 😱
O rety... To wielki stres Cię ogarnął. Dzwoniłaś już do lekarza?
 
reklama
Do góry