reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Dzięki Dziewczyny już morze łez wylałam tak się wystraszyłam. Wysłałam wyniki do mojej Endokrynolog i czekam na odpowiedz :(
Tak się boje, przy pierwszej naszej stracie skoczyło mi do 2,99…
Oby teraz wszystko było dobrze :(((((
Kochana spokojnie bo stres bardziej zaszkodzi dzidzi niż ten skok tsh. Tsh w ciąży bardzo lubi skakać. I największy wpływ ma ono na ciążę na bardzo wczensym etapie A my już jesteśmy na nieco bezpieczniejszym gruncie. Mi w ciąży z synkiem 3 razy zmieniali dawkowanie... Pierwsza ciążę poronilam, od razu zaszlam w drugą. W 8tc zrobiłam badanie tsh a tam ponad 5. Pedzilam do endo płacząc. Powiedział, że jeżeli zarodek się obronił to pod tym względem już jestem bezpieczna na tym etapie ciąży. Także nie denerwuj się. Zresztą Twój wynik nie jest zły :) zmieni Ci dawkę i zobaczysz, że bardoz szybko zacznie spadać :)
 
reklama
Cześć jakieś 4dni temu złapała mnie nagle z nikąd gorączka, przeszła po jednym dniu ale w łóżku spędziłam 3dni i nie miałam siły na nic, wczoraj już zaczelam wracać do żywych, nawet zabrałam się za kiszenie ogórków a dziś rano pojechałam na zakupy i załatwić parę spraw.. I znowu leżę bo źle się czuję nie dam rady siedzieć i chodzić... Wiem że każda z nas inaczej przechodzi ciążę ale zaczęłam się bać czy to że tak cały czas praktycznie leżę nie wpłynie źle na dziecko 😔😩😩
 
Dziewczyny ja już Was wcześniej o to pytałam, ale teraz im większa ciąża zapytam raz jeszcze. Leżycie na prawym boku?
 
Cześć jakieś 4dni temu złapała mnie nagle z nikąd gorączka, przeszła po jednym dniu ale w łóżku spędziłam 3dni i nie miałam siły na nic, wczoraj już zaczelam wracać do żywych, nawet zabrałam się za kiszenie ogórków a dziś rano pojechałam na zakupy i załatwić parę spraw.. I znowu leżę bo źle się czuję nie dam rady siedzieć i chodzić... Wiem że każda z nas inaczej przechodzi ciążę ale zaczęłam się bać czy to że tak cały czas praktycznie leżę nie wpłynie źle na dziecko 😔😩😩
Kochana jak potrzebujesz to odpoczywaj. Niektóre kobiety cała ciążę leżą i wszystko jest okej 😊
Dziewczyny ja już Was wcześniej o to pytałam, ale teraz im większa ciąża zapytam raz jeszcze. Leżycie na prawym boku?
Tak nawet na brzuchu leżę puki mogę 😂
 
reklama
Nie ma przeciwwskazan co do hybrydy, jedynie do porodu powinnaś zostawić jeden paznokiec niepomalowany, lub pomalowany bezbarwnym, poniewaz zakladają na palec bodajze pulsoksymetr który przez kolor czasem moze nie łapać.
Do porodu hybrydy powinny być raczej zdjęte, ponieważ, gdyby coś złego się działo to sinieją paznokcie dlatego płytka musi być widoczna

Dziewczyny ja już Was wcześniej o to pytałam, ale teraz im większa ciąża zapytam raz jeszcze. Leżycie na prawym boku?
Ja tez w każdej pozycji i póki mogę próbuje sie jeszcze nacieszyć z leżenia na brzuchu 🙈
Mnie czasem boli brzuch i sie spina ale wtedy kiedy przesadzę z aktywnością fizyczna 😉 jak poleże chwile to przechodzi
 
Do góry