reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

Hej 😃 u mnie komplikacje. Znowu Leze w szpitalu-tym razem odpływają mi wody i czekam na decyzje co dalej czy rozwiązujemy ciąże czy jeszcze czekamy. Jutro usg i mega stres. Boje się ze to jeszcze za szybko dla małej bo jutro 34+0,sterydów już nie dostałam na płuca i nie wiem co dalej. Trzymajcie kciuki żebyśmy wytrzymały chociaż tydzień jeszcse bo każdy dzień jest ważny
Jejj Ty to masz przygody w ciąży, biedna... W którym jesteś szpitalu? Jak się zorientowałaś, że to wody? Malutka na pewno da radę, ale niech jeszcze chwilę posiedzi :) Ile już waży? Poza sączącymi się wodami, masz jakieś dodatkowe dolegliwości? 3mam mocno kciuki, dawaj znać koniecznie jak sytuacja :) Jesteśmy z Tobą!!!
 
reklama
@Idalia B. Ja już po wizycie. Mam być spokojną lekarz ma wszytsko pod katrola o to chodzi w tym aptt żeby krew krzepla a nie była zbyt rozrzedzona bo groził by mi krwotok z drog rodnych i było by to dla małej niebespieczne. Ta dawka heparyny jest odpowiednia dla małej przepływy wszystko jest w porządku. Wstępnie mam się nastawiać na poród siłami natury. Mała jest glowka w dół już. Waży 1580g ❤️ a to moja słodzinka ❤️
Śliczna buziulka!!! :) Super <3 Ładnie też przypakowała :D Cieszę się że wizyta Ciebie uspokoiła :)) Mi się przepływy trochę popsuły, ale ginekolog mówi, że nie jest źle, dziecko się dobrze rozwija i rośnie, a nie chciałby żebym brała wyższą dawkę heparyny niż 0.8. Ufam mu i jestem spokojna :) Teraz życzę sobie tylko żeby mały się przygotował do wylotu głową w dół :D
 
Dziękuje za mile słowa 😊 co ma być to będzie. Teraz dla mnie najwazniejsze, żeby z malutką wszystko było dobrze i żebym szczęśliwie donosiła i urodziła.
To może nie powinnam tak stresować się tą szyjką, może dotrwam jeszcze trochę, chciałabym chociaż jeszcze 2 tygodnie 😊 a termin u Ciebie bez zmian?
Myślę, że to fajne podejście :) Tak, tak 21 września, choć mam stawić się w szpitalu na 2 tygodnie przed terminem przez wysokie ciśnienie i ogólnie leki które przyjmuję ;) Jeśli wysokie ciśnienie będzie się utrzymywać, wywołają poród w 38 tc. Jeśli będzie pod kontrolą, to wywołacznie w 40 tc, już bez zwlekania ;) Zobaczymy, ginekolog zdecyduje co ze mną zrobić ;) a jak z Twoim terminem?
 
Niestety ale będę rodzic już dziś. AFI na poziomie 3 czyli malutko. Jestem na Zaspie i czekam na badanie rozwarcia. Lekarze twierdzą ze lepiej już urodzić niż trzymać ją bez wód a na świecie sobie poradzi już. Także trzymajcie kciuki żeby było wszystko dobrze
 
Ja jutro wieczorem mam. Troszkę się martwię bo wciąż brzuch mam twardy nie wiem czy taki już mój urok czy poprostu macica mocno się stawia. 😢No i wyniki jutro rano odbiorę jak tam moja krzepliwość i mocz. Napisze na pewno co tam u nas 😘😘cieszę się że ty jesteś spokojniejsza. Podejście lekarza dokładność jest bardzo ważna. 🙂
Też mam ciagle twardy brzuch i niestety ciężko mi się przez to funkcjonuje. Nie pomaga mi nic. Boli mnie podbrzusze codziennie tak ze leżę. Zastrzyki znowu u mnie mega problem bo siedzę z igła w ręku 2 h i macam kiedy na chwile mi zmięknie brzuch 🤦‍♀️
 
Śliczna buziulka!!! :) Super <3 Ładnie też przypakowała :D Cieszę się że wizyta Ciebie uspokoiła :)) Mi się przepływy trochę popsuły, ale ginekolog mówi, że nie jest źle, dziecko się dobrze rozwija i rośnie, a nie chciałby żebym brała wyższą dawkę heparyny niż 0.8. Ufam mu i jestem spokojna :) Teraz życzę sobie tylko żeby mały się przygotował do wylotu głową w dół :D
Mój lekarz też mówi że dawka 0.6 jest dość duża i nie chce ryzykować z 0.8 więc ja też postanowiłam że zaufam i oby tylko było wszystko dobrze 😘 Tobie kochana już tak nie dużo zostało 5tyg? Mi 10 tyg zostało ❤️
 
Też mam ciagle twardy brzuch i niestety ciężko mi się przez to funkcjonuje. Nie pomaga mi nic. Boli mnie podbrzusze codziennie tak ze leżę. Zastrzyki znowu u mnie mega problem bo siedzę z igła w ręku 2 h i macam kiedy na chwile mi zmięknie brzuch 🤦‍♀️
Ja robię w boczki ale testowałam już uda i nie ma źle w udo. Może spróbuj w udo będzie Ci lepiej może troszkę bardziej boli ale raz dwa przejdzie ból. Ja też sporo leżę dzisiaj u nas jest goraco pojechaliśmy z mężem na zakupy i wróciłam padnięta. Leżę dysze brzuch jak skala a w domu muszę ogarnąć troszkę. Ciąża to piękny czas ale ciężki jak ma się tyle dolegliwości.
 
Niestety ale będę rodzic już dziś. AFI na poziomie 3 czyli malutko. Jestem na Zaspie i czekam na badanie rozwarcia. Lekarze twierdzą ze lepiej już urodzić niż trzymać ją bez wód a na świecie sobie poradzi już. Także trzymajcie kciuki żeby było wszystko dobrze
Trzymam kciuki powodzenia 😗
 
Ja robię w boczki ale testowałam już uda i nie ma źle w udo. Może spróbuj w udo będzie Ci lepiej może troszkę bardziej boli ale raz dwa przejdzie ból. Ja też sporo leżę dzisiaj u nas jest goraco pojechaliśmy z mężem na zakupy i wróciłam padnięta. Leżę dysze brzuch jak skala a w domu muszę ogarnąć troszkę. Ciąża to piękny czas ale ciężki jak ma się tyle dolegliwości.
Właśnie doktor mi powiedział ze mam robić tylko w brzuch 🤷‍♀️W sensie w boczki bo ja od 3 miesięcy to już tylko w boczki robię. Tylko przy tym twardniejacym brzuchu to trochę ciężko 🤷‍♀️Za godzinę znowu zaczynam się nad tym modlić 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️Wcześniej zero problemu.
 
reklama
Właśnie doktor mi powiedział ze mam robić tylko w brzuch 🤷‍♀️W sensie w boczki bo ja od 3 miesięcy to już tylko w boczki robię. Tylko przy tym twardniejacym brzuchu to trochę ciężko 🤷‍♀️Za godzinę znowu zaczynam się nad tym modlić 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️Wcześniej zero problemu.
To ja też nie będę robiła w te uda lepiej tylko w boczki. Jak stoję lepiej fałdkę złapać..ale znów lewa strona bardziej boli niż prawa
. 🥴🥴Ciężko z tymi zastrzykami ale czego się nie robi dla maluszków
 
Do góry