reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kurcze, czytam te Wasze wypowiedzi na temat dnia cyklu, w którym miałyście transfer. Większość z Was miała blastki podane w 18dc a ja w 15 dc. Od czego zależy dobór dnia? Znów mi się woda z mózgu robi...
Od długości cyklu, momentu owulacji, wyników badań hormonalnych. Nic się nie bój, lekarz napewno wie co robi 😉
 
Jak tam w ogóle dziś dzień Wam mija ? Mnie trochę brzuch boli i już zaczynam sobie wkręcać porażkę [emoji17][emoji17][emoji17]
Nie wkrecaj sobie nic. Bedzie dobrze 🤗
U mnie dzis nawet spoko. W pracy mialam dosc ciezkie spotkanie ale poszlo dobrze 😀.
U Was tez taka brzydka pogoda?? W Krk zachmurzenie i tak szaro buro.
 
Jak tam w ogóle dziś dzień Wam mija ? Mnie trochę brzuch boli i już zaczynam sobie wkręcać porażkę [emoji17][emoji17][emoji17]
Mnie jak coś ćmiło w podbrzuszu, jajnikach lub ogólnie w tych okolicach to lykalam nospe i aspargin. Nic więcej zrobić nie mogłam.

Dzień czuję, że jest pozytywny. Mam za sobą spacer u czuć jesień w powietrzu. Nawet wypieki z jabłkami zrobiłam 🤭
 
Jak tam w ogóle dziś dzień Wam mija ? Mnie trochę brzuch boli i już zaczynam sobie wkręcać porażkę [emoji17][emoji17][emoji17]
Ty sie żadnym bólem nie przejmuj. Mnie bolało jak na @ 5 dpt a 6 dpt kłucie. Też się bałam że nic z tego. Także ból wcale nie świadczy o porażce. Wiem że myśli czasami są różne i niestety musisz ten ciężki czas przetrwać. Trzymam kciuki 😉❤️
 
reklama
Do góry