reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny zaczynacie już jakieś zakupy dzidziusiowe/wyprawkową? Ja się tak zastanawiam od czego zacząć 🙄🥴
Ja dużo lumpów dostałam od siostry, ale nie mogę się powstrzymać widząc malutkie ubranka, czy akcesoria. Łóżeczko też dostałam tylko później skręcić. Z takich większych rzeczy zostanie mi wózek, i torba do szpitala, jakiś zimowy kombinezon dla małej. Pewnie po drodze jeszcze kilka rzeczy wyskoczy☺ ale dla mnie to przyjemne problemy 😁
 
Ja dużo lumpów dostałam od siostry, ale nie mogę się powstrzymać widząc malutkie ubranka, czy akcesoria. Łóżeczko też dostałam tylko później skręcić. Z takich większych rzeczy zostanie mi wózek, i torba do szpitala, jakiś zimowy kombinezon dla małej. Pewnie po drodze jeszcze kilka rzeczy wyskoczy☺ ale dla mnie to przyjemne problemy 😁
Ja też już coś dostałam od siostry ale to parę sztuk. Myśle że jak zacznę już coś kupować to to też będzie przyjemny problem 😂 narazie chodzę i się zastanawiam co na pewno będzie potrzebne a co sobie darować i narazie mam mentlik w głowie za dużo tego wszytkiego 🙈🥴
Wózek i łóżeczko myślę kupić koło listopada bo mamy dość małe mieszkanie więc nie chce się o to potykać. I myślalam żeby zacząć od tych mniejszych rzeczy
 
Ja też już coś dostałam od siostry ale to parę sztuk. Myśle że jak zacznę już coś kupować to to też będzie przyjemny problem [emoji23] narazie chodzę i się zastanawiam co na pewno będzie potrzebne a co sobie darować i narazie mam mentlik w głowie za dużo tego wszytkiego [emoji85][emoji3061]
Wózek i łóżeczko myślę kupić koło listopada bo mamy dość małe mieszkanie więc nie chce się o to potykać. I myślalam żeby zacząć od tych mniejszych rzeczy
Z łóżeczkiem ostrożnie bo my chcieliśmy takie zwykłe klupsia z szufladą a i tak czas oczekiwania to 6 tyg. Roboczych.
 
Z łóżeczkiem ostrożnie bo my chcieliśmy takie zwykłe klupsia z szufladą a i tak czas oczekiwania to 6 tyg. Roboczych.
No z tymi meblami to tragedia. Zamówiłam komode do pokoju dziecka, miała być do 7 dni roboczych. Zaraz mija prawie miesiąc czekania🤦‍♀️ czyli trzeba liczyć że może być dłużej niż mówią
 
reklama
Do góry