reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Moje samopoczucie takie w kratkę. Są dni że nie wymiotuję a są takie że cokolwiek tylko zjem to ląduje w kibelku. Zazdroszczę tym mamuśkom co ciążę przechodzą super i nie odczuwają żadnych nieprzyjemnych objawów 😊
 
reklama
Ja już raczej nie miewam mdłości, chociaż wczoraj jak podjechaliśmy po jedzenie i miałam otwarte okna w aucie i poczułam skotłowany zapach wszystkich knajp to od razu załączyły się mdłości i dobrze ze jakoś przeszło bo już oczami szukałam krzaków 😂😂😂
 
Hej kobietki, ja tez dziś leniwa jedzenia, zaraz jemy obiad a na deser blok czekoladowy♥️ Ja jakos nie mogę pic kawy, nie smakuje mi.
Dziś sprawdzałam śluz wszystko ok.
Nie mam żadnego kłucia jajnikow, przelewania itd. Martwię się od tego piątku tym śluzem zabarwionym na brąz. 🙈
Teraz myśle, czy wszystko dobrze...
Naprwno
macica się rozrasta, to normalne, mnie też czasem tak boli że muszę nospę brać
A ja właśnie nie wiedziałam o co chodzi. Mnie jakby krocze bolało. Już byłam w strachu 😃
 
witam poniedziałkowo z kawką :)
dziś wstałam w dobrym humorze, teraz trzeba się dobudzić i brać pomału za robótkę w domku i zamówienia z netu :)
potem jadę z mężem do Auchan po zakupy, a po południu do Nikosia przychodzi jego najlepszy kolega, więc będzie wesoło w domu :) 😂
Ja już raczej nie miewam mdłości, chociaż wczoraj jak podjechaliśmy po jedzenie i miałam otwarte okna w aucie i poczułam skotłowany zapach wszystkich knajp to od razu załączyły się mdłości i dobrze ze jakoś przeszło bo już oczami szukałam krzaków 😂😂😂
na mnie już całe szczęście nie działają tak zapachy z knajp, ale za to jak wczoraj wieczorem mąż sobie pił piwko to jak poczułam ten smród to kazałam mu zamknąć drzwi w salonie bo inaczej puszczę pawia :angry:
Naprwno

A ja właśnie nie wiedziałam o co chodzi. Mnie jakby krocze bolało. Już byłam w strachu 😃
Basiu podbrzusze czy krocze Cię bolało ?
 
witam poniedziałkowo z kawką :)
dziś wstałam w dobrym humorze, teraz trzeba się dobudzić i brać pomału za robótkę w domku i zamówienia z netu :)
potem jadę z mężem do Auchan po zakupy, a po południu do Nikosia przychodzi jego najlepszy kolega, więc będzie wesoło w domu :) 😂

na mnie już całe szczęście nie działają tak zapachy z knajp, ale za to jak wczoraj wieczorem mąż sobie pił piwko to jak poczułam ten smród to kazałam mu zamknąć drzwi w salonie bo inaczej puszczę pawia :angry:

Basiu podbrzusze czy krocze Cię bolało ?
 
witam poniedziałkowo z kawką :)
dziś wstałam w dobrym humorze, teraz trzeba się dobudzić i brać pomału za robótkę w domku i zamówienia z netu :)
potem jadę z mężem do Auchan po zakupy, a po południu do Nikosia przychodzi jego najlepszy kolega, więc będzie wesoło w domu :) 😂

na mnie już całe szczęście nie działają tak zapachy z knajp, ale za to jak wczoraj wieczorem mąż sobie pił piwko to jak poczułam ten smród to kazałam mu zamknąć drzwi w salonie bo inaczej puszczę pawia :angry:

Basiu podbrzusze czy krocze Cię bolało ?
 
reklama
Hej ;) ja tutaj pierwszy raz . Jestem w 10tc5 dni chciałam Was zapytać czy któraś miała taki dziwny śluz bardzo ciągnący żółty? On nie jest cały czas pojawia się od ok tygodnia np rano przy podcieraniu. Potem już go nie ma albo jest zwykły bezbarwny. Przeczytałam że tak wygląda czop śluzowy ale czy na tak wczesnym etapie to możliwe żeby wypadywał? Biorę duphaston ze względu na krwawienie w 6 tc.
 
Do góry