reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki

reklama
Tak jakbym dziecka nie miała 🤣
Boże niektóre kobiety to są takie niezaradne.
Po co ciągniesz ten temat dalej? Napisała, że nie da rady tak? Jak ma jechać z 1.5 miesięcznym dzieckiem bez nosidełka w autobusie/busie? Nie da rady jechać, to nie da rady jechać. Schowaj złośliwości na bok, a jak masz za dużo energii to idź pobiegać albo posprzątać, od razu Ci się lżej zrobi 🙂
 
Po co ciągniesz ten temat dalej? Napisała, że nie da rady tak? Jak ma jechać z 1.5 miesięcznym dzieckiem bez nosidełka w autobusie/busie? Nie da rady jechać, to nie da rady jechać. Schowaj złośliwości na bok, a jak masz za dużo energii to idź pobiegać albo posprzątać, od razu Ci się lżej zrobi 🙂
Bo lubię.
Już nie wspomnę o nie mam 80 zł na taxe, ale uprawiam seks bez zabezpieczenia.
 
Po co ciągniesz ten temat dalej? Napisała, że nie da rady tak? Jak ma jechać z 1.5 miesięcznym dzieckiem bez nosidełka w autobusie/busie? Nie da rady jechać, to nie da rady jechać. Schowaj złośliwości na bok, a jak masz za dużo energii to idź pobiegać albo posprzątać, od razu Ci się lżej zrobi 🙂
W autobusie jak i taksówce nie musi mieć fotelika dla dziecka. Dla chcącego nic trudnego. Zawsze znajdzie się sposób. Ale lepiej dodawać bezsensowne posty ile to już spóźnia się okres i co tu zrobić?
 
Chodzić na spacery , a tłuc sie w napchanym autobusie w szczycie dnia gdzie najwiecej ludzi sie przemieszcza i w maseczce i to nawet nie półtorarocznym bobasem , który zapewne dopiero zaczął chodzić i jest go wszędzie to różnica.
A skąd wiadomość o której autorka ma jechać godzinie i czy autobus jest "napchany"?
 
Oczywiście , że tak . Czemu miałabym nie chodzić? To jest różnica spacer a jeżdżenie z dzieckiem do miasta na rękach i w autobusie gdzie pełen ludzi . Mój synek waży 14,5 kg to jeśli bym była w ciąży to trochę ryzyko nosić tyle czasu na rękach . A już nie wspomnę że trzeba dojść z przystanku do laboratorium a to też trzeba prawie całe miasto przejść. Nie zawsze kierowca ma miejsce np. na wózek . To wtedy taki kawał bym musiała go nieść
 
W autobusie jak i taksówce nie musi mieć fotelika dla dziecka. Dla chcącego nic trudnego. Zawsze znajdzie się sposób. Ale lepiej dodawać bezsensowne posty ile to już spóźnia się okres i co tu zrobić?
Niby nie musi ale ja jestem typem matki , której bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze. Nigdy nie ruszam się bez fotelika . Każde miasto też jest inaczej ułożone . Nie każdy ma wszystko pod nosem
 
reklama
W autobusie jak i taksówce nie musi mieć fotelika dla dziecka. Dla chcącego nic trudnego. Zawsze znajdzie się sposób. Ale lepiej dodawać bezsensowne posty ile to już spóźnia się okres i co tu zrobić?
Niby nie musi ale ja jestem typem matki , której bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze. Nigdy nie ruszam się bez fotelika . Każde miasto też jest inaczej ułożone . Nie każdy ma wszystko pod nosem
Bo lubię.
Już nie wspomnę o nie mam 80 zł na taxe, ale uprawiam seks bez zabezpieczenia.
A co cię to obchodzi czy uprawiam seks z zabezpieczeniem czy bez. Może akurat się staram ? A pieniędzy nie muszę mieć zawsze w kieszeni. Może taksi kosztuje 80 a mam 60 ?
 
Do góry