reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki

Niby nie musi ale ja jestem typem matki , której bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze. Nigdy nie ruszam się bez fotelika . Każde miasto też jest inaczej ułożone . Nie każdy ma wszystko pod nosem

A co cię to obchodzi czy uprawiam seks z zabezpieczeniem czy bez. Może akurat się staram ? A pieniędzy nie muszę mieć zawsze w kieszeni. Może taksi kosztuje 80 a mam 60 ?
No nie wiem dla mnie to absurd, starać się o dziecko, a nie mieć chociaż 500 zł ekstra.
Po co ci fotelik do autobusu, bo nie kumam? dzisiaj wsiadłam w autobus i pojechałam 6 km na wieś do siostry, a potem szlam w błocie kilometr i jakoś żyje.
Dla mnie to po prostu absurd, ale są ludzie którzy szukają wymówek i tacy którzy szukają rozwiązania.
 
reklama
Niby nie musi ale ja jestem typem matki , której bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze. Nigdy nie ruszam się bez fotelika . Każde miasto też jest inaczej ułożone . Nie każdy ma wszystko pod nosem
To fotelik później planowałabys nosić razem z dzieckiem i wózkiem? Są nosidła, gdzie spokojnie dałabyś radę przejść. Jak ktoś szuka wymówek to zawsze znajdzie. Tylko nie pisz później co masz zrobić. Bo odpowiedzi już dostałaś.
 
Jeżeli przychodnia jest otwarta o tej godzinie i pobierają krew to czemu nie?
I nie porównuj jazdy autobusem bez fotelika do jazdy prywatnym samochodem.
Przykro mi , ale nie znam takiego laboratorium . Tych co znam zawsze robią w godzinach porannych . Nie porównuje bo tu wniosek sam sie nasuwa
 
Przykro mi , ale nie znam takiego laboratorium . Tych co znam zawsze robią w godzinach porannych . Nie porównuje bo tu wniosek sam sie nasuwa
Są laboratoria czynne całą dobę. U mnie np. można oddawać krew do 18. To,że Ty takich nie znasz nie oznacza,że ich nie ma.
Pksem też wozisz dziecko w foteliku?
 
Kto wozi dziecko w autobusie w foteliku zamiast w wózku 🤣🤣🤣
Jak te matki sobie kiedyś radziły, jak trzeba było iść ziemniaki wykopać z noworodkiem w chuście.
Po co porównujesz dawne czasy? Dawniej ludzie końmi jeździli, dziś jeżdżą mercedesami, kiedyś nie było rent, emerytur, 500+ itp i ludzie też żyli - to proponuję na dobry początek zacząć od siebie i zrezygnować z wszelakich „wygód” XXI wieku.
 
reklama
Po co porównujesz dawne czasy? Dawniej ludzie końmi jeździli, dziś jeżdżą mercedesami, kiedyś nie było rent, emerytur, 500+ itp i ludzie też żyli - to proponuję na dobry początek zacząć od siebie i zrezygnować z wszelakich „wygód” XXI wieku.
Można być wygodnym, ale umieć poradzić sobie bez tych wygód. Ja mam samochód, a wolę z dzieckiem pojechać autobusem, bo jest wygodniej i ekologicznie, do tego nie potrzeba fotelika. Przecież to nie jest tak, że kobieta ma dziecko, mieszka na wsi i przed dwa lata nie wychodzi z domu.
 
Do góry