reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko - zwariowałam?

Kawał chłopa [emoji16] jesteś naprawdę dzielna [emoji123][emoji123][emoji123] jeszcze raz serdeczne gratulacje i odpoczywajcie.
Chłopiec. Piotruś. Ogólnie poród dramat. Bardzo bolesny. Ale w miarę szybki. Od odejście wód niecałe 1,5 h. Urodziłam na przedporodowej, bo z 7 cm nagle zrobiły się parte [emoji134]. Teraz już czujemy się dobrze. Młody spory 3850, 59 cm.
 
reklama
Co tam u Was? Jak początek roku szkolnego? U mnie synek zaczął przedszkole i jest bardzo zadowolony. [emoji846] Córka za to znaczyna łapać o co chodzi z nocnikiem. A u mnie 27 dc i zaczynam przebierać nogami z niecierpliwością, czy się udało. [emoji16]
 
U mnie jest rok i dziewięć miesięcy różnicy. Teraz jeśli się udało to będzie trzy lata i dwa miesiące także zupełnie inaczej. [emoji16] I też się obawiam bo córka jest dość zaborcza i nie sądzę że przyjmie rodzeństwo tak dobrze jak syn to zrobił. [emoji85]
Jestem pełna obaw[emoji38]dopiero dociera. Sam początek.
Różnica między młodszymi będzie malutka, ok 1.5 roku.
 
reklama
Do góry