reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

reklama
Wiatm. Dzis mam 28 dzień cyklu w sobie powinnam dostać @ cykle zdarzają mi sie nieregularne. Od kilku dni zle sie czuje w piątek zrobiłam betę wynik 2,30 dzis powtórzyłam (po 6 dniach) wynik 13. Myślicie ze to bardzo bardzo wczesna ciąża? Czy jeszcze za wcześnie żeby sie cieszyc?
W maju dzidziusiowi przestało bic serduszko w 3 mc :(
 
Wiatm. Dzis mam 28 dzień cyklu w sobie powinnam dostać @ cykle zdarzają mi sie nieregularne. Od kilku dni zle sie czuje w piątek zrobiłam betę wynik 2,30 dzis powtórzyłam (po 6 dniach) wynik 13. Myślicie ze to bardzo bardzo wczesna ciąża? Czy jeszcze za wcześnie żeby sie cieszyc?
W maju dzidziusiowi przestało bic serduszko w 3 mc :(
Beta wskazuje ciążę, jeśli masz nieregularne ,to może to być bardzo wczesna ciaza ,powtorz bete po 48h lub 72h zeby zobaczyć jak rośnie, możesz sobie progesteron sprawdzic
 
Beta wskazuje ciążę, jeśli masz nieregularne ,to może to być bardzo wczesna ciaza ,powtorz bete po 48h lub 72h zeby zobaczyć jak rośnie, możesz sobie progesteron sprawdzic
Tak chce właśnie w sobotę powtórzyć i zobaczyć czy rośnie :) mam nadzieję ze tak ale też nie chce sie nakręcać żeby później sie nie rozczarować
 
reklama
P
To powtórz po 48 godz jaki przyrost będzie
Po 48h piękne 212 , przyrost 100%
ale i tak szaleje z niepokoju, najpierw się stresowałam bo brzuch bolał, dziś z kolei że przestał 😂
Poprzednia ciaza 6 lat temu - bezczaszkowie
Po 5latach przerwy podjęliśmy kolejna próbę, kilka miesięcy bez efektu, badania i tu szok amh 0,39 w zasadzie żadnych szans na ciąże naturalna a i wątpliwe z in vitro
Jakimś cudem zupełnie niespodziewanie udało się, wiec teraz sobie wkręcam, ze to nie może się udać 🙁
We wtorek idę do lekarza
 
Do góry