reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ale kurde właśnie wydałam na to 180 zł.
Przecież musi być użyteczne.
Poza tym jeśli mam znowu zrobić w 3 DC muszę czekać następny miesiąc.
Ostatnio lekarka mówiła że przy Amh dzień cyklu nie ma znaczenia
To widzę co klinika, inne wytyczne.. z tym wynikiem ostatnim byłaś już u lekarza?
 
Ja mam tpo powyżej 1500 więc mi też tak mówią. Choruje na hashimoto
Czy bierzesz jakieś leki?
Czy zaszłaś w ciąże ?
Naturalnie czy przez in vitro ?
Przepraszam za takie bezpośrednie pytania ale strasznie mnie to nurtuje .
Boje się ze przy tak wysokim TPO nic i tak nie wyjdzie czy to przy naturalnym zapłodnieniu czy tez przez in vitro !
 
U mnie 200 i też mówią, że tego się nie leczy.
Wiecie co !
Ja byłam u lekarza medycyny estetycznej od słowa do słowa zapytał się mnie czy choruje na coś przewlekłe , od razu powiedziałam nie ...
Ale później przypomniałam sobie o tym anty TPO
i co usłyszałam ?!!!
Ma pani dzieci ?
Nie!
A chce pani mieć ?
Odpowiadam tak : ale nie mogę , próbowałam in vitro ale nie wychodzi !
Usłyszałam : i nie wyjdzie , żaden lekarz z kliniki pani tego nie powie !
Ale Panie doktorze jak to !
Przecież byłam u endokrynologa , mówił ze się tego nie leczy !
:tak nie leczy ale za 2,5,7 lat zaatakuje Pani jakiś narząd najczęściej tarczyca , wątroba ... i będzie Pani musiała brać hormony.
Zamiast na zabieg (to miałbyć zabieg na jędrność powiek)
Usłyszałam niech Pani lepiej te pieniądze zainwestuje w badania ... niech Pani szuka przyczyny co może powodować tak wysokie TPO !!!!
 
Wiecie co !
Ja byłam u lekarza medycyny estetycznej od słowa do słowa zapytał się mnie czy choruje na coś przewlekłe , od razu powiedziałam nie ...
Ale później przypomniałam sobie o tym anty TPO
i co usłyszałam ?!!!
Ma pani dzieci ?
Nie!
A chce pani mieć ?
Odpowiadam tak : ale nie mogę , próbowałam in vitro ale nie wychodzi !
Usłyszałam : i nie wyjdzie , żaden lekarz z kliniki pani tego nie powie !
Ale Panie doktorze jak to !
Przecież byłam u endokrynologa , mówił ze się tego nie leczy !
:tak nie leczy ale za 2,5,7 lat zaatakuje Pani jakiś narząd najczęściej tarczyca , wątroba ... i będzie Pani musiała brać hormony.
Zamiast na zabieg (to miałbyć zabieg na jędrność powiek)
Usłyszałam niech Pani lepiej te pieniądze zainwestuje w badania ... niech Pani szuka przyczyny co może powodować tak wysokie TPO !!!!
Niestety żaden endokrynolog ani ginekolog u jakiego byłam nie znalazł przyczyny. I każdy uważał że nie ma to znaczenia. W necie też tak czytałam. Ja sama nie wiem. Mi przynajmniej zapisali euthyrox, koleżance nie chcieli, bo tego się nie leczy, a ma powyżej 1000! Jak znajdziesz przyczynę daj znać.
 
reklama
Dziewczyny proszę pomocy bo zaraz zwariuje tu odczytując swoje wynikin Amh.
Mam 39lat
Ostatnie badanie miałam w maju w bocianie i było 3,97 mg/mol w 8dc.
Teraz robiłam sama w diagnostyce w 3dc i wyszlo w innych jednostkach pmol/l wyszło 19,02.
Wariuje kochane czy to mi spadło bardzo czy jak? Czy to 1.9 i spadło tyle w ciągu 6 miesięcy????

Te jednostki się inaczej przelicza ;) U mnie lekarz tą wartość dzielił przez jakiś współczynnik i wtedy wychodzil poprawny wynik AMH ale przez ile to Ci nie powiem. Może na necie gdzieś są przeliczniki poszukaj ;)
 
Do góry