reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Witam w gronie bezrobotnych 😃 mi się włos jeży na głowie czy ktoś zechce mnie zatrudnić. Muszę wykombinować jakąś opiekę nim mnie ktoś zatrudni i dostane świstek że pracuje aby żłobek mógł małą przejąć. Chyba że będę w 2 ciąży. Czas pokaże jak to będzie.
Tylko jak będziesz w drugiej ciąży bez zatrudnienia to niestety nie będziesz miała pieniędzy już z zusu, tylko jakieś tam grosze. Więc przed drugą ciążą lepiej się gdzieś zatrudnic na kilka Msc chociaż.
 
reklama
Moja ma poślad i udo za mną, że musieliśmy z pampersów 3 na 4 przejść bo już ją gumy obcierały 😂 więc moja już jest nietypowa. Plus te stopy wielkie jak płetwy (też po mamie 😂) że co dostała skarpety to za małe. Jedynie mój brat chyba domyślił się i kupił większe bo jego dzieciaki też miały duże stopy 😂
Hehe to my dalej na pampersach rozmiar 2.... 😂
😂
Ostatnio skusiłam się z bawełny organicznej na kopertowego bodziaka, i śpiochy bo nie dość że były naprawdę ładne to jeszcze materiał idealny. Odkupiły grzechy poprzedników z pepco, po body muszę jechać jeszcze jedno takie samo bo naprawdę pięknie wykończone, jak z Zary ono wyglądało, serio. Może dodam zdjęcie później, bo obecnie są w nowej kolekcji może się ktoś skusi.
Też je chyba kupiłam.....takie różowe prążkowane..takie mega śliczne dlatego kupiłam:)
dziewczyny czy któraś była ze swoim Skarbem na szczepieniu p. menigokokom?
jak to wygląda z tym przeciwbólowym?
Ja byłam 9 września....Pani doktor kazała po powrocie podać paracetamol.... obserwować dziecko...
U mojej około godziny 18 temp podskoczyła do 38 stopni to podałam znowu paracetamol i to było na tyle....temp już nie wróciła i dziecko nic nie marudziło:)
 
Hehe to my dalej na pampersach rozmiar 2.... 😂
😂

Też je chyba kupiłam.....takie różowe prążkowane..takie mega śliczne dlatego kupiłam:)

Ja byłam 9 września....Pani doktor kazała po powrocie podać paracetamol.... obserwować dziecko...
U mojej około godziny 18 temp podskoczyła do 38 stopni to podałam znowu paracetamol i to było na tyle....temp już nie wróciła i dziecko nic nie marudziło:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A to myślałam, że trzeba minimum 6h pracować by mieć tą przerwę. Bo z drugiej strony, kto się zgodzi na pracownika, który po 3,5 h wychodzi z pracy 🤪
W mojej pracy koleżanka też chciała skorzystać z tego prawa, ale akurat nasz pracodawca odrzucił ten wniosek. Dodam tylko, że pracowałam u prywaciarza, więc nie wiem jak ta kwestia jest rozstrzygana w państwowce :). Czy ogólnie w państwowej pracy można to zanegować.
 
Hehe to my dalej na pampersach rozmiar 2.... 😂
😂

Też je chyba kupiłam.....takie różowe prążkowane..takie mega śliczne dlatego kupiłam:)

Ja byłam 9 września....Pani doktor kazała po powrocie podać paracetamol.... obserwować dziecko...
U mojej około godziny 18 temp podskoczyła do 38 stopni to podałam znowu paracetamol i to było na tyle....temp już nie wróciła i dziecko nic nie marudziło:)
no mi kazała dać pół h przed i już nie wiem 🤔🙄
 
Moja mała bardzo źle znosi szczepienia :(. Co prawda nie gorączkuje, ale tak bardzo płacze, wręcz momentami krzyczy 😢, że ❤się kroi. Oczywiście podajemy leki przeciwbólowe, jednak ich działanie ma na Lili średni wpływ. Też bardzo chce zaszczepić mała na meningo i możemy to już zrobić za miesiąc :). Podejrzewam, że znowu będzie ciężki okres po tym szczepieniu, jednakże ta szczepionka jest dla mnie priorytetem, tym bardziej że zamierzam wrócić do pracy w przedszkolu 😊.
Kup plastry emla to działa i mój kompletnie nic teraz to ja mam komfort 😂
 
Wklejam tak jak poprzednio pisałam te ciuszki z bawełny organicznej z Pepco, może ktoś się skusi 😊
 

Załączniki

  • 20210920_213734.jpg
    20210920_213734.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 46
  • 20210920_213425.jpg
    20210920_213425.jpg
    809,9 KB · Wyświetleń: 46
Moja mała bardzo źle znosi szczepienia :(. Co prawda nie gorączkuje, ale tak bardzo płacze, wręcz momentami krzyczy 😢, że ❤się kroi. Oczywiście podajemy leki przeciwbólowe, jednak ich działanie ma na Lili średni wpływ. Też bardzo chce zaszczepić mała na meningo i możemy to już zrobić za miesiąc :). Podejrzewam, że znowu będzie ciężki okres po tym szczepieniu, jednakże ta szczepionka jest dla mnie priorytetem, tym bardziej że zamierzam wrócić do pracy w przedszkolu 😊.
No to moja ogólnie wszystkie szczepienia znosi dobrze...zero jakiś skutków ubocznych....tylko po tych meningokokach była temp ale paracetamol skutecznie obniżył i tyle....bo straszyli też bólem kończyny ale nic takiego nie było:)Też zawsze się obawiam ,że coś będzie ale na szczęście nic z tych rzeczy.....(odpukuje....):)
 
Wklejam tak jak poprzednio pisałam te ciuszki z bawełny organicznej z Pepco, może ktoś się skusi 😊
E to ja mam inne te body....ale już dużo wcześniej kupiłam takie body jak Ty pajaca w słoniki:)A dokładniej jest tam jeden słoń ale nie lubię ich bo są za szerokie i rękawki o wiele za długie...
Ale te Wasze body cudne....u mnie takich nie było... 🙁
 
reklama
Mamy nadzieję że wizyta przebiegła pomyślnie 🤔🤗
U osteopaty jeszcze jedna wizyta w listopadzie, ale glowka już lepiej się ma, więcej jest w pionie. Teraz rozluźnił jej jeszcze mięśnie szyji więc zobaczymy. Mam nadzieję ze wizyta listopafowa będzie już ostatnią. Jutro neurologopeda z racji ze miała jeszcze podcinane laserowo górne wędzidełko i chce ją neurologopeda obejrzeć jak się goi po miesiącu od zabiegu.
Jestem dziś tak wytyrana, że zaraz kąpie się i idę chociaż chwile poswietować ostatki swoich urodzin 😂
 
Do góry