reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

A jakie macie plany z ewentualnym powiedzeniem o ciąży? Ja powiedziałam 3 kolezanka, ktore wiem ze pomoga cokolwiek by sie nie wydarzyło. Stricte w pracy chcialam powiedziec z początku grudnia, by znalezli zastępstwo, a rodzinie w grudniu. Ja mam urodziny, syn ma i swieta :) tylko nie wiem czy dam rade juz mam ctk po 160/100, ale syn jest dobry i da sie położyc.
 
reklama
Po tej luteinie dopadła mnie infekcja, swedzi masakrycznie, nigdy tak nie miałam[emoji17] napisalam maila do lekarza, mam nadzieje, ze szybko coś zaradzi.
 
A jakie macie plany z ewentualnym powiedzeniem o ciąży? Ja powiedziałam 3 kolezanka, ktore wiem ze pomoga cokolwiek by sie nie wydarzyło. Stricte w pracy chcialam powiedziec z początku grudnia, by znalezli zastępstwo, a rodzinie w grudniu. Ja mam urodziny, syn ma i swieta :) tylko nie wiem czy dam rade juz mam ctk po 160/100, ale syn jest dobry i da sie położyc.
ja na razie trzymam się dzielnie, wie tylko mąż i mój brat z żoną. W pracy powiem po prenetalnych, czyli jakoś na początku grudnia i rodzinie pewnie też;)
 
A jakie macie plany z ewentualnym powiedzeniem o ciąży? Ja powiedziałam 3 kolezanka, ktore wiem ze pomoga cokolwiek by sie nie wydarzyło. Stricte w pracy chcialam powiedziec z początku grudnia, by znalezli zastępstwo, a rodzinie w grudniu. Ja mam urodziny, syn ma i swieta :) tylko nie wiem czy dam rade juz mam ctk po 160/100, ale syn jest dobry i da sie położyc.
My na razie nie mówimy nikomu🤷🏼‍♀️ Zbyt wcześnie na to wszystko i jeszcze wiele może się wydarzyc, więc w razie czego nie chcemy zamartwiać bliskich. Wiedzą jedynie moi rodzice, z racji tego, że mama polożna i trochę mi pomaga, a po drugie widujemy się z nimi codziennie😅 zaraz by się i tak połapali😉 Jak wszystko pójdzie dobrze to reszte poinformujemy raczej w 4-5 miesiącu😁
 
O to podobnie właśnie chcialam.
w pracy mam taką sytuację, że pracuje w systemie 4 dni w tygodniu po 10h i jeden dzień mam wolny. Jak powiem o ciąży to będę znowu normalnie 8h x5, więc nie spieszy mi się, bo dzień wolny mi bardzo pasuje. Dodatkowo na tym etapie niestety wszystko jest jeszcze takie kruche, nie chciałabym robić zamieszania. Raz poronilam i wtedy bardzo trudno było mi o tym informować, na szczęście wiedziała tylko najbliższa rodzina
 
reklama
Witam 🤰🏽🤰🏽

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem 😊


@patkaaa98 - wizyta 14.10
@Mayred91 - wizyta 14.10 priv

Powodzenia dziewczyny, za piękne widoki ✊🏼✊🏼


@Mayred91 - wizyta 15.10 NFZ
@Shee92 - wizyta 18.10
@Mamafasolki - wizyta 18.10
@paxi_ab - wizyta 18.10
@joszka - wizyta 18.10
@ilonaz - wizyta 19.10
@MamaLama - wizyta 20.10
@angeliskax - wizyta 22.10 NFZ
@angeliskax - wizyta 25.10 priv
@Joannaa24 - wizyta 25.10
@Eevee - wizyta 25.10
@Najra - wizyta 26.10


Za bety do nieba i za Kropki, aby zechciały z nami zostać ✊🏼✊🏼
 
Do góry