reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Proszę o dopisanie mnie na kolejną wizytę 25.10
Witam [emoji1765][emoji1765]

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem [emoji4]


@patkaaa98 - wizyta 14.10
@Mayred91 - wizyta 14.10 priv

Powodzenia dziewczyny, za piękne widoki [emoji1364][emoji1364]


@Mayred91 - wizyta 15.10 NFZ
@Shee92 - wizyta 18.10
@Mamafasolki - wizyta 18.10
@paxi_ab - wizyta 18.10
@joszka - wizyta 18.10
@ilonaz - wizyta 19.10
@MamaLama - wizyta 20.10
@angeliskax - wizyta 22.10 NFZ
@angeliskax - wizyta 25.10 priv
@Joannaa24 - wizyta 25.10
@Eevee - wizyta 25.10
@Najra - wizyta 26.10


Za bety do nieba i za Kropki, aby zechciały z nami zostać [emoji1364][emoji1364]
 
reklama
Ja już po wizycie . Wszystko idzie ok. Aktualnie mam wpisane 5.1tc
W dalszym ciągu mam podejrzenie ciąży bliźniaczej. Dalej są 2 pęcherzyki ale jeden większy jeden mniejszy.
I lekarz podejrzewa że ten 2 albo później zaczol rosnąć albo już się wchłania. 25 mam kolejną wizytę to będzie 7 tc i będzie już wszystko wiadomo jak sprawa wygląda
Mozliwe ze padlo pytanie na grupie😃 staraliscie sie naturalnie?
 
Wspaniale wieści [emoji3526]
Ja mam to szczęście, że w robocie stabilnie o umowa na czas nieokreślony więc ani awansów ani zwolnień nie przewiduje.
Jak ciąża nie będzie zagrożona jakimś cudem to i do porodu mogę pracować [emoji23]
Umowa o pracę na czas nieokreślony w stabilnej firmie to duze poczucie bezpieczeństwa [emoji4] u nas zwolnień nie ma, jest nas tylko 10 osób, rodzinna i wyluzowana atmosfera wsrod pracownikow, nie ma lepszych i gorszych, szef przede wszystkim jest dyrektorem w innej dużej spolce w tej samej grupie kapitalowej więc gdyby cos niespodziewanego się zadziało z nasza firemką, to zapewnia nam prace w tej drugiej. Tylko sama praca odpowiedzialna, stresująca i sporo nadgodzin, a ja o kasę nie potrafie sie wykłocac wiec kiepsko na tym wychodze [emoji28]
 
Melduje się po wizycie póki co pęcherzyk na 5 tygodni więc ciąża jest młodsza o tydzień jak na ten okres wszystko prawidłowo kolejna wizyta za 2 tygodnie i wtedy okaże się czy z Wami będę czy nie [emoji18] jestem dobrej myśli nie nastawiam się na nic co ma być to będzie [emoji3590]
Dobrze, ze pecherzyk jest w macicy. Trzymamy kciuki żeby wszystko się prawidłowo rozwijało[emoji4]
 
No u mni tez okaże się za 2 tygodnie czy zostanę na grupie :)
U mnie też XD dlaczego to musi być takie wszystko niepewne?
Po poronieniu mam fioła ciągle. Sprawdzam każdy upław, codziennie po kilkanaście razy dotykam podbrzusza. Nagle się okazuje, że to nie taka prosta sprawa ta cała ciąża XD
 
reklama
Do góry