reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, może coś podpowiecie bo zaczynam się martwić.
Dziś byłam na usg , 29 TC i mój mały waży już 1900, czyli w ciągu miesiąca przybrał ok 1 kg.
Moja gin mówi że jest duży jak na swój wiek ale twierdzi że widocznie taka jego uroda ( my też jesteśmy wysocy). Niemniej jednak martwi mnie to, że może coś robię źle, że nie tak się odżywiam albo że może coś mu jest... Wodogłowia nie ma.
To moja pierwsza wyczekiwana ciąża i bardzo mnie wszystko martwi 🥺
 
Dziewczyny, może coś podpowiecie bo zaczynam się martwić.
Dziś byłam na usg , 29 TC i mój mały waży już 1900, czyli w ciągu miesiąca przybrał ok 1 kg.
Moja gin mówi że jest duży jak na swój wiek ale twierdzi że widocznie taka jego uroda ( my też jesteśmy wysocy). Niemniej jednak martwi mnie to, że może coś robię źle, że nie tak się odżywiam albo że może coś mu jest... Wodogłowia nie ma.
To moja pierwsza wyczekiwana ciąża i bardzo mnie wszystko martwi 🥺
Mnie chyba w tym przypadku uspokoiłby tylko lekarz. Więc myślę, że nie masz się co denerwować 🙂 jest dobrze. Ja idę w poniedziałek do lekarza, zobacze ile moja mała będzie ważyć w 30 tyg. My z mężem jesteśmy też oboje wysocy to porównamy 😉
 
Mnie chyba w tym przypadku uspokoiłby tylko lekarz. Więc myślę, że nie masz się co denerwować 🙂 jest dobrze. Ja idę w poniedziałek do lekarza, zobacze ile moja mała będzie ważyć w 30 tyg. My z mężem jesteśmy też oboje wysocy to porównamy 😉
To daj koniecznie znać :)
Ja w ogóle jestem wcześniakiem, urodziłam się w 32tc z waga 1900.

Muszę przestać się martwić. Za dwa tygodnie mam badanie 3 trymestru więc wtedy zobaczymy.
 
Dziewczyny, może coś podpowiecie bo zaczynam się martwić.
Dziś byłam na usg , 29 TC i mój mały waży już 1900, czyli w ciągu miesiąca przybrał ok 1 kg.
Moja gin mówi że jest duży jak na swój wiek ale twierdzi że widocznie taka jego uroda ( my też jesteśmy wysocy). Niemniej jednak martwi mnie to, że może coś robię źle, że nie tak się odżywiam albo że może coś mu jest... Wodogłowia nie ma.
To moja pierwsza wyczekiwana ciąża i bardzo mnie wszystko martwi 🥺
Moje córki zawsze były oceniane na USG jako "duze". A były długie, ale chude. W dniu porodu lekarz szacował 3500g, a urodziłam 2850... Więc jeśli jesteście wysocy, to maluch ma długą nogę i "podbija" szacunkową wagę.
Nie ma opcji byś coś robiła źle. Jeżeli nie odwiedzasz lodówki 3x w nocy po tort czekoladowy, to jest wszystko ok😉
 
Noce tragiczne. Burze się do łazienki A pozniej nie mogę spać. Jeszcze 7 latek przychodzi w nocy A wtedy nie ma miejsca żeby się nawet przekręcić. U mnie poduszka w kształcie litery C wcale się nie sprawdziła i kupiłam sobie trojkatna z jednej strony splaszczona ta mi bardziej pasuje. A co do imienia to Kornelia albo Zuzia. Pomóżcie?
A ja się wypowiem z punktu widzenia osoby posiadającej imie Zuzia, do dziś nie mogę tego imienia zaakceptować 😅 nie lubię go, dosłownie wszyscy mówią do mnie ”Zuziu”, jeszcze jak mąż tak do mnie mówi to lubię, to takie urocze z jego strony, ale reszta? nej… mam już 28 lat a czuje się wtedy jak mała dziewczynka 🙈 więc dla mnie Kornelia, Kora wygrywa 😅😁
 
Moje córki zawsze były oceniane na USG jako "duze". A były długie, ale chude. W dniu porodu lekarz szacował 3500g, a urodziłam 2850... Więc jeśli jesteście wysocy, to maluch ma długą nogę i "podbija" szacunkową wagę.
Nie ma opcji byś coś robiła źle. Jeżeli nie odwiedzasz lodówki 3x w nocy po tort czekoladowy, to jest wszystko ok😉
Nie, aż tak to nie 😅
Zdaje sobie sprawę że te pomiary mogą mylic ale gin mówiła że kość udowa ma właśnie proporcjonalna do wieku ciąży a główkę i brzuszek większe.
 
My nawet nie mamy pomysłów na imię dla chłopca 🙈 dla dziewczynki miała być Helenka. 29 TC a my nie mamy imienia 🤭 porażka.
Mamy identycznie . Tylko my już 32 tydzień 🙈
U nas jest pomysł na Igor, Hubert i Tymon ☺️ Ale wstępnie miał być Mikołaj ale już nam się nie podoba :p
W domu już mamy Szymona a Tymon był moim faworytem zaraz po Oliwierze na którego mąż w zaparte się nie zgadza :p
A ja już mówię do niego Tymon wiec prwnie tak zostanie 🙈
 
reklama
Mamy identycznie . Tylko my już 32 tydzień 🙈
U nas jest pomysł na Igor, Hubert i Tymon ☺️ Ale wstępnie miał być Mikołaj ale już nam się nie podoba :p
W domu już mamy Szymona a Tymon był moim faworytem zaraz po Oliwierze na którego mąż w zaparte się nie zgadza :p
A ja już mówię do niego Tymon wiec prwnie tak zostanie 🙈
😂 Mój absolutnie nie chce zgodzić się na Igora :)
Ale wspólnie myśleliśmy właśnie o Szymonie
 
Do góry