reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hej. Od wieczora mam ogromny ból krzyża, niestety teraz też boli. Nie wiem co robić. Trochę się nakręcam. Jestem sama z dzieckiem od kilku dni. Bolało was już tak? Trochę się wczoraj narobiłam, posprzątałam łazienkę, umyłam meble w kuchni (ale nie był to jakiś ogromny wysiłek).
Może od wysiłku. Dzisiaj nic nie rob,odpoczynek.
Miałam takie bóle z córka.
 
reklama
dzień dobry 😍Ale wy wcześnie wstajecie hehe ja koło 5 na siku potem ciężko mi zasnąć i się denerwuje ale jestem ogólnie nieprzytomna .. wstałam koło 8 zjadłam teraz śniadanie a na 8 miałam jechać na zajęcia bo do szkoły się zapisałam ale pojadę niedlugo 🙈 ja nie wiem ja w ciąży mam kaszkę zamiast mózgu to ja nie wiem czy ja coś zapamiętam na tych zajęciach...
 
Mnie mama odwiedziła z rana na kawę. Skorzystałam z okazji i wzięłam prysznic. Rano musiałam wylać skisniete mleko z butelki córki, bo jjąschowała . Oczywiście po dwóch dniach znalazłam i rzygalam jak kot . Trzecia ciąża i zupełnie inaczej. Zapachy to dla mnie dramat...
 
Ja wstałam tylko na chwilę do WC... Lekko kłuje mnie po stronie lewego jajnika (tego z którego była owu)... Hmmm, nie wiem czy to coś oznacza, bo w zasadzie bez powodu czasami z prawej strony jakby prawy jajnik też mnie kłuje (a nie ma połączenia z macicą)...

Zaraz idę spać dalej (spanie mam tylko do 7-8 bo młodą muszę odstawić na zajęcia)... Ale po powrocie będę mogła kontynuować spanie bo młoda już wraca sama :-)
Mnie zawsze kłuje i prawa i lewa strona rano, a wczoraj zaczęła mnie pachwina bolec i tak promieniowało ze nad kolanem czułam. Zastanawiam się czy te bóle kiedyś przejdą czy będzie tylko gorzej…. Między jajnikiem a macica tez jest więzadło i to ono pracuje i boli😀
 
Ostatnia edycja:
Mnie zawsze kłuje i prawa i lewa strona rano, a wczoraj zaczęła mnie pachwina bolec i tak promieniowało ze nad kolanem czułam. Zastanawiam się czy te bóle kiedyś przejdą czy będzie tylko gorzej…. Między jajnikiem a pachwina tez jest więzadło i to ono pracuje i boli😀
Zaczyna też szczypać ujście... I zastanawiam się czy nie przejechać się na jakoś sor czy coś - albo sobie wkręcam, bo odebrałam wyniki moczu i wyszły mi podwyższone leukocyty w moczu i 80k bakterii...
Przy czym to, że często mam zapalenia pęcherza i lokatorów wiem od 2012 mniej więcej, bo mam skamieniałą jedną nerkę, która może siać...
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Ale ranne ptaszki z Was ;) z tego co pamiętam są tu jakieś Mamusie,które odrzuciło od kawy. Niestety ja tez do nich dołączam ☹️ powiedzcie mi czym zastępujecie tą kawę,żeby się rozbudzić ?🙈
Ja mam prenatalne za 12 dni , a w przyszłym tygodniu idę na pobranie krwi do Pappa. Już nie mogę się doczekać ,mam nadzieję że będzie wszystko dobrze. Pobolewal mnie brzuch dzisiaj w nocy i się trochę przestraszyłam. Podejrzewam że bolał dlatego że się nalatalam przy dzieciakach w dzień i w nocy bo ciągle zakatarzona 🙈
 
Do góry