reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hej dziewczyny, każda z nas jak widzę z czymś musi schizować, zamartwiać się na zapas itd. Mnie teraz dopadła faza na cukier i żyć mi to nie daje. Dzisiaj rano na czczo 81, godzinę po śniadaniu 131. Jadłam normalnie tak jak zawsze bez żadnych ograniczeń. Najlepiej to bym co chwila ten cukier sobie mierzyła ale wiem że to bez sensu. Jak ha do końca ciąży psychicznie się nie wykończę to będzie dobrze 😉
 
reklama
Hej dziewczyny, każda z nas jak widzę z czymś musi schizować, zamartwiać się na zapas itd. Mnie teraz dopadła faza na cukier i żyć mi to nie daje. Dzisiaj rano na czczo 81, godzinę po śniadaniu 131. Jadłam normalnie tak jak zawsze bez żadnych ograniczeń. Najlepiej to bym co chwila ten cukier sobie mierzyła ale wiem że to bez sensu. Jak ha do końca ciąży psychicznie się nie wykończę to będzie dobrze 😉
No to ideollo masz ten cukier. Oj tak, schizy ciążowe do samego porodu nas nie opuszczą. Skończą się jedne to zaczną kolejne😬

U mnie bez zmian, lekkie mdłości i kamien w żołądku na myśl o piątkowej wizycie. Mam nadzieje że Olek/Celinka ma się dobrze i pomacha rączką do mamusi🙂
 
No to ideollo masz ten cukier. Oj tak, schizy ciążowe do samego porodu nas nie opuszczą. Skończą się jedne to zaczną kolejne😬

U mnie bez zmian, lekkie mdłości i kamien w żołądku na myśl o piątkowej wizycie. Mam nadzieje że Olek/Celinka ma się dobrze i pomacha rączką do mamusi🙂
A później zacznie martwienie o dziecko... Czy dobrze je, czy przybiera odpowiednio na wadze, czy kupka odpowiednia...

My kobiety mamy talent do szukania sobie zmartwień, ciąża to tylko nasila 😂🤣😅
 
@nutka83 jak kiedyś korzystałam z tego freestyle libre to co 5 minut przykładałam czytnik, żeby zobaczyć czy cukier spada czy rośnie😄 Mam nadzieję, że teraz tak nie będzie😄
 
Odnośnie tego sensora. Znalazlam za 255zł. Czy ja dobrze rozumiem ze on wystarcza tylko na okolo 10 dni? I potem trzeba kupić nowy?
 
Odnośnie tego sensora. Znalazlam za 255zł. Czy ja dobrze rozumiem ze on wystarcza tylko na okolo 10 dni? I potem trzeba kupić nowy?
Tak, już nie pamiętam czy 10, czy 12, ale poniżej 2 tygodni. On jest mega pomocny nawet po to, żeby przez te 2 tygodnie nauczyć się jeść, bo każdy ma inne cukry po tym samym. Ja myślałam, że umiem, ale ciąża spowodowała totalny chaos, rzeczy po których normalnie miałam 170 teraz do 120 cukry mi dają, a te bezpieczne np do 154 mi dają wynik🥴 Nie wiem czy będę non stop z tym sensorem biegać, czy tak jak kiedyś nauczę się i zapanuję nad tym :)
 
Dziewczyny to teraz powiedzcie mi czy niepotrzebnie panikuje czy faktycznie jest cóż nie tak. Naczytałam się w nocy, że prawidłowe tętno jest do około 150-160 uderzeń na minutę. Wczoraj na usg wyszło około 169 ud/min. Wizyta dopiero 8 listopada i nie wiem czy próbować wcześniej się umówić czy jest ok wszystko?
 
reklama
Dziewczyny to teraz powiedzcie mi czy niepotrzebnie panikuje czy faktycznie jest cóż nie tak. Naczytałam się w nocy, że prawidłowe tętno jest do około 150-160 uderzeń na minutę. Wczoraj na usg wyszło około 169 ud/min. Wizyta dopiero 8 listopada i nie wiem czy próbować wcześniej się umówić czy jest ok wszystko?
Nie czytaj juz więcej. Byłaś na USG i lekarz nie zwrocil na to uwagi to znaczy ze jest ok. 🙂
 
Do góry