reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Dziewczyny to teraz powiedzcie mi czy niepotrzebnie panikuje czy faktycznie jest cóż nie tak. Naczytałam się w nocy, że prawidłowe tętno jest do około 150-160 uderzeń na minutę. Wczoraj na usg wyszło około 169 ud/min. Wizyta dopiero 8 listopada i nie wiem czy próbować wcześniej się umówić czy jest ok wszystko?
U mnie też było 169 i lekarz powiedział że to prawidłowo także nie stresuj się 🤗
 
Ja zdecydowanie nie mam zamiaru siać popłochu, bo wg mnie moja historia jest yy pozytywna :D Będę przypominać wszysktim, żeby się badali, cisnęli o swoje, pilnowali lekarzy, ile się da, bo czasem badania dadzą „ tylko spokój głowy”, ale czasem, jak u mnie, okażą się niezbędne do utrzymania tej ciazy, gdyby nie leki u mnie, to nie byłoby znów szans, z tym co moja krew robi w ciazy :/ A przypominam, ze poza ciąża wyniki są super. To jest problem głównie pierworodek, nie wiemy jak ten organizm w ciazy się zachowa. Mając udaną ciąże na koncie sprawa zmienia się o 180*.
 
Ja zdecydowanie nie mam zamiaru siać popłochu, bo wg mnie moja historia jest yy pozytywna :D Będę przypominać wszysktim, żeby się badali, cisnęli o swoje, pilnowali lekarzy, ile się da, bo czasem badania dadzą „ tylko spokój głowy”, ale czasem, jak u mnie, okażą się niezbędne do utrzymania tej ciazy, gdyby nie leki u mnie, to nie byłoby znów szans, z tym co moja krew robi w ciazy :/ A przypominam, ze poza ciąża wyniki są super. To jest problem głównie pierworodek, nie wiemy jak ten organizm w ciazy się zachowa. Mając udaną ciąże na koncie sprawa zmienia się o 180*.
Też zależy jaka ta była, u mnie młoda się pchała na świat od 18tc - byłam na podtrzymaniu... I latałam na sor co 1-2 tygodnie...

I do tej pory z niej taka niecierpliwa dusza - jak szybko nie ma efektów to się zniechęca... Zgadnijcie jaki ma stosunek do szkoły... Ręce opadają :( (a z drugiej ją rozumiem 8-) )
 
Ja to samo, cały dzień wczoraj jęczałam, że mnie nie mdli, jak wieczorem wróciło to żałowałam, że się nie cieszyłam :) Ale u Ciebie objawy już się będą wyciszać :)

Totalnie Cię rozumiem, też jestem pogubiona i to też moja pierwsza ciąża.

@outofthebox aż nie wiem co napisać, ale skoro do tego etapu jest ok i jesteś zabezpieczona ze wszystkich stron to na logikę jest ogromna szansa, że będzie ok :) Kiedyś w jakichś badaniach czytałam, że większość zdrowych ludzi ma okresowo przeciwciała przeciw różnym organom.
No jedyne co mi teraz zostało zostało objawów to przeszkadzające mi prawie wszystkie zapachy. No i coraz szybciej się męczę. Teraz chwilę posprzątałam i musiałam zaraz usiąść bo mi się słabo robi. I cały czas mi coś siedzi na żołądku więc nie mogę nawet za dużo zjeść, jedyny plus to taki ze jeszcze nie przytyłam ani kilograma 🤣
 
No jedyne co mi teraz zostało zostało objawów to przeszkadzające mi prawie wszystkie zapachy. No i coraz szybciej się męczę. Teraz chwilę posprzątałam i musiałam zaraz usiąść bo mi się słabo robi. I cały czas mi coś siedzi na żołądku więc nie mogę nawet za dużo zjeść, jedyny plus to taki ze jeszcze nie przytyłam ani kilograma 🤣
teraz się zastanawiam czy się cieszyć ze objawy się zmieniają czy jednak tamte były lepsze, uczucie zalegania na żołądku od 17 a w nocy wybudza mnie zgaga, zawroty głowy i te zadyszki są okropne. A dzisiaj przy ubieraniu odkryłam ciemną krechę od pępka w dół, zawsze myślałam ze to się zdarza ok 3 trymestru 🙃
 
reklama
teraz się zastanawiam czy się cieszyć ze objawy się zmieniają czy jednak tamte były lepsze, uczucie zalegania na żołądku od 17 a w nocy wybudza mnie zgaga, zawroty głowy i te zadyszki są okropne. A dzisiaj przy ubieraniu odkryłam ciemną krechę od pępka w dół, zawsze myślałam ze to się zdarza ok 3 trymestru 🙃
Ja mam chyba jakiś ściśnięty żołądek teraz, bo nie mogę zjeść za dużo, a i tak czuje się napchana i aż mi niedobrze 😫
 
Do góry