reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście ciążowym

reklama
Zrobiłam bardzo dużo testów, a ten wygląda na taki który leżał więcej jak 5 minut więc zrobilabym nowy i sprawdziła w wyznaczonym czasie, bo na testach które leżą i wyschna kreska pojawia się zawsze
Tak, leżał parę godzin. Lecz w poprzednich cyklach po takim wyschnięciu była jedna kreska. Dlatego teraz jestem zaskoczoną.
Wiem że test odczytuje się zależnie od firmy po paru minutach.

Nie robię sobie nadziei , ale może komuś się udało pomimo wyschnięcia testu i cienia ba teście:)
 
I wyszła wyraźniejsza. Po kolejnych 2 dniach zrobiłam jeszcze jeden i znowu była wyraźniejsza.
 

Załączniki

  • 20211026_122820.jpg
    20211026_122820.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 445
Ale była ledwo widoczna. Zdjęcie zrobiłam gdy miałam już trzeci test więc od pierwszego minęło dobrych kilka dni. Uwierz mi że gdy 1. test był świeży to ledwo ledwo coś tam było widać.
 
Pierwszy test zrobiłam 8 dni przed planowanym okresem ( cykl 28 ) . Po owu wychodziłoby też tak plus minus 8 dni. Mnie zaczęło zastanawiać to że te 8 dni przed planowanym okresem zaczął boleć mnie brzuch jak na okres ( a mam regularne co do dnia ) .
Wczoraj miałam 7 dni przed planowana@, to było gdy ten test robiłam a dziś to samo bóle brzucha jak na @, myślałam że dziś dostanę z dużym wyprzedzeniem
 
No. To dzisiaj weź to sobie na luzik. Wiem że jeśli się BARDZO tego chce to czekanie jest potworne... Jeśli masz test w domu to machnij go sobie jutro z rana. A najlepiej we wtorek .
 
reklama
Do góry