reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Cześć wszystkim.
Foczka wiadomość o Twojej wpadce zobligowała mnie do zalogowania się na forum🙂 Serdecznie gratuluję i oby do przodu bez żadnych przeszkód.
Czarna Ty moja krajanko bardzo się cieszę, że i Tobie się udało i to od razu podwójnie 🙂
Plastulinka Twoja historia szczególnie mi się wbiła w pamięć.Gratuluję kolejnego cudu.🙂
 
Cześć wszystkim.
Foczka wiadomość o Twojej wpadce zobligowała mnie do zalogowania się na forum[emoji846] Serdecznie gratuluję i oby do przodu bez żadnych przeszkód.
Czarna Ty moja krajanko bardzo się cieszę, że i Tobie się udało i to od razu podwójnie [emoji846]
Plastulinka Twoja historia szczególnie mi się wbiła w pamięć.Gratuluję kolejnego cudu.[emoji846]
Madzia [emoji3590] pisz co u Ciebie stara gwardio [emoji3590]
 
Ja mam na stanie dwójkę 🙂 Klara ma już 6 lat ( kiedy to zleciało to nie wiem ) i Kajtka, który obecnie ma 20 miesięcy. W sumie to żyjemy z dnia na dzień jak to zwykle bywa z dziećmi. Marzyło mi się kolejne dziecię, ale że względu na wiek i obecną sytuację raczej to już tylko marzenie. Cieszę się z tego co mam 😃
 
@bertha, @marshia @mała79 @olaa90 @Zzzzzz @roxie123 @iveo
@magda1208 @Hatice @bea25ta @kas90 @agatush @Maciejka78 @Funia90 @matulkaa może wyjda z krzaków i coś napiszą jeszcze. Wiele innych pamiętam historii . Ogrom jest nas tu i niestety przybywa .Jeszcze było kilka dziewczyn ale za groma nie mogę sobie przypomnieć...
Dziewczynki ja Was tez podczytuje z doskoku co jakiś czas bo BARDZO WAS WSZYSTKIE LUBIĘ i ciesze sie jak co chwilę któraś z Was doświadcza tego pieknego Cudu jakim jest macierzyństwo. U mnie wszystko po staremu więcej dzieciątek ziemskich po 7 poronieniach i 2 in vitro się nie doczekałam, ale już zamknęłam ten etap w sowim życiu - pogodziłam się z losem. Mam córke Anulkę ma obecnie 9 lat i daje nam Szczęście. Trzeba się cieszyć i doceniać to co się ma.
Pozdrawiam Was wszystkie Serdecznie
 
@bertha, @marshia @mała79 @olaa90 @Zzzzzz @roxie123 @iveo
@magda1208 @Hatice @bea25ta @kas90 @agatush @Maciejka78 @Funia90 @matulkaa może wyjda z krzaków i coś napiszą jeszcze. Wiele innych pamiętam historii . Ogrom jest nas tu i niestety przybywa .Jeszcze było kilka dziewczyn ale za groma nie mogę sobie przypomnieć...
Dziewczynki ja Was tez podczytuje z doskoku co jakiś czas bo BARDZO WAS WSZYSTKIE LUBIĘ i ciesze sie jak co chwilę któraś z Was doświadcza tego pieknego Cudu jakim jest macierzyństwo. U mnie wszystko po staremu więcej dzieciątek ziemskich po 7 poronieniach i 2 in vitro się nie doczekałam, ale już zamknęłam ten etap w sowim życiu - pogodziłam się z losem. Wiadomo jakiś żal i tęskonota jest. ale Mam córkę Anulkę o którą też walczyłam długo ma obecnie 9 lat i daje nam Szczęście. Trzeba się cieszyć i doceniać to co się ma.
Pozdrawiam Was wszystkie Serdecznie
 
Cześć wszystkim.
Foczka wiadomość o Twojej wpadce zobligowała mnie do zalogowania się na forum🙂 Serdecznie gratuluję i oby do przodu bez żadnych przeszkód.
Czarna Ty moja krajanko bardzo się cieszę, że i Tobie się udało i to od razu podwójnie 🙂
Plastulinka Twoja historia szczególnie mi się wbiła w pamięć.Gratuluję kolejnego cudu.🙂
A widzisz jak łatwo kogoś zmobilizowac :) tak to bym o Kajtku nie wiedziala :D i pamietaj nigdy nie mów że nie 😊
A swoją drogą fajnie że po tylu latach o sobie pamiętamy 🥰
 
A widzisz jak łatwo kogoś zmobilizowac :) tak to bym o Kajtku nie wiedziala :D i pamietaj nigdy nie mów że nie 😊
A swoją drogą fajnie że po tylu latach o sobie pamiętamy 🥰

Wiesz w sumie to mimo wszystko nas wszystkie łączy ta samo historia. Raczej niestety,ale z drugiej strony jest wiele przykładów dających nadzieję 😃
 
Hej dziewczyny:)

Zwykle udzielam się na wątku o staraniach po poronieniach, ale dziś dostałam wyniki kir i immunofenotypu i zastanawiam się czy któraś z Was mogłaby może rzucić" fachowym" okiem😊
U mnie w tym roku poronienie w 6 tyg plus w październiku biochem. Do genetyka na kariotyp jesteśmy umówieni w lutym, a poza tym u mnie Hasimoto, Pai homo, Mthfr hetero i kilka innych drobiazgów...
Oczywiście skonsultuje wyniki z lekarzem, ale jeśli coś możecie podpowiedzieć zanim to nastąpi, to bardzo będę wdzięczna :)
 

Załączniki

  • IMG_20211118_151003.jpg
    IMG_20211118_151003.jpg
    47,4 KB · Wyświetleń: 73
  • IMG_20211118_150939.jpg
    IMG_20211118_150939.jpg
    90,4 KB · Wyświetleń: 70
reklama
@bertha, @marshia @mała79 @olaa90 @Zzzzzz @roxie123 @iveo
@magda1208 @Hatice @bea25ta @kas90 @agatush @Maciejka78 @Funia90 @matulkaa może wyjda z krzaków i coś napiszą jeszcze. Wiele innych pamiętam historii . Ogrom jest nas tu i niestety przybywa .Jeszcze było kilka dziewczyn ale za groma nie mogę sobie przypomnieć...
Tak, tak u mnie dwa cudy na żelaznym melduje.
Jeden dosyć świeży! Mam dwie córeczki Zuze 2,5 lat oraz Ule 4 miesiące :)
Na ten moment czuję się spełniona zamykam etap starań w swoim życiu co nie znaczy że chce zapomnieć o wyboistej drodze która doprowadziła mnie do tego miejsca w którym jestem. Było ciężko, gdyby ktoś 3 lata temu powiedział mi że będę miała dwójkę to pewnie bym nie uwierzyła.

Trzymam kciuki za staraczki i brzuchatki i oczywiście gdyby któraś w krzakach miała pytania odnośnie leczenia na slasku i boi się na forum to piszcie na priv.
 
Do góry