reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ciekawe czemu mi nikt nie zaproponował refundacji leków. Może dlatego ze miałam dofinansowanie z miasta w wys 6 tys?
Raczej nie, ja też miałam dofinansowanie z miasta a i tak dostałam jakaś refundację na leki. Pamiętam, że za menopur była mocna refundacja, ale niestety na np. lutinus już zniżki nie ma, a lekarz wolał go niż luteine.
Jak bylam na cyklu sztucznym to był koszmar cenowy bo brałam dziennie 6 lutinusow j dwa prolutexy i jeszcze kilka tanich leków. Ale te lutinusy i prolutex były drogie, jakbym miała je brać przez cały początek ciąży to niewesoło.
 
Cześć dziewczyny
Zaczynam dopiero czytać wasze forum i szczerze jestem zielona w temacie, ale może coś mi pomożecie...
Czy któraś z was korzystała z invitro że względu na obciążenie genetyczne? Myślimy o adopcji komórki, zastanawiamy się gdzie się udać, od czego zacząć, jakie mamy szansę na powodzenie, jakich kosztów się spodziewać. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź i podpowiedz
 
reklama
Do góry